Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mikor jön el az...

Szerintetek mikor jön el az ideje a családalapításnak ?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül arra vagyok kíváncsi, hogy mondjuk 27-28 évesen hanem arra ,hogy szerintetek minek kell meglennie hozzá , hogy biztos legyen az alapja. Mondjuk saját lakás, egy X millió forint? Anyámmal beszélgettünk nem olyan régen, hogy egy ismerőse lánya 23 éves és már van egy éves gyerek én meg 25 vagyok és fogytán van az időm ,mert szerinte 35 felet már nem igazán éri meg. Kicsit úgy szarul is esett amit mondott, mert én úgy vagyok vele, hogy semmire nem szeretnék gyereket be vállani meg talán 25 évesen nem vagyok elkésve sehonnan
2021. nov. 15. 16:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
73%

Stabil munkahely, ahová talán majd vissza is vesznek 2-3 év után (általában nem), megfelelő lakhatás, normális párkapcsolat.


Egyébként meg kb tökmindegy, mert a melóhelyed legtöbbször nem igazán tarthatod meg, a párod meg akármikor elhagyhat. Sajnos.

2021. nov. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
51%

Hmm, jo kérdés. Tisztán emlekszem a saját helyzetemre mikor terhes voltam😞

7 millió Ft volt a bankszamlamon, nem volt saját lakasom,de volt stabil munkahelyem és volt hol laknom.

Tudtam hogy ez nem lesz elég egy babának, vállaltam az abortuszt emiatt.😞😞😞

2021. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát utolsó, lehet jobban is járt az a szegény gyerek..
2021. dec. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
51%
Hat ez kerted hogy jobban járt-e?? Eltartani sem tudtam volna így, me viccelj😃
2021. dec. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

7 millióból? 😆

Ha gyenge vagy és félsz a felelősségtől vállald fel inkább azt.

22 éves vagyok és a mai napig nincs 7 millióm, se anyáméknak, mégis felnőttem, mindenem megvolt, és képzeld gyerekem is van😄

2021. dec. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
És mit fogsz a gyerekre hagyni?? Miből fog élni szerencsetlen?
2021. dec. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!