Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet az h 20-40 év...

Mitől lehet az h 20-40 év közötti férfiak társaságában kényelmetlenül érzem magam?

Figyelt kérdés
Alapból sok a fiú barátom van 4 bátyám és a haverjaikat is bírom nincs is gond. De pl ha egy boltban férfi az eladó inkább nem megyek be fősulin férfi tanároknál nem veszek fel órát stb stb
2010. szept. 5. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
pszichológus kikezel a fóbiádból
2010. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! Írj nemet és kort!
2010. szept. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

sztem fel vettél egy stílust.és ha 45 éves a pasi a boltban akkor bemész?elég nagy hülyeség.

nem molesztáltak gyerekkorodban vagy nem zaklatott senki szexuálisan?

2010. szept. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyedül vagy és szeretnèl kapcsolatot, de nem akarsz kiéhezettnek, könnyü prèdának tünni? Olyanokkal tudsz termèszetesen viselkedni, akik màr ismernek. Esetleg félsz egy kapcsolat lehetöségétöl is? Félénknek tünsz mint egy tini lány az elsö randevú elött.
2010. szept. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Sokat számít...
2010. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig a férfi a boltban az is csak egy ugyanolyan, mint a haverod vagy a bátyáid :) Nincs semmi különbség. Nem értem mért félsz. Ennek nincs semmi értelme :) Vagy minden pasi tetszik és zavarban vagy? Vagy mi?
2010. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"fősulin férfi tanároknál nem veszek fel órát"


Ez azért elégég durva. Órán biztosan és általában vizsgán sem egyedül vagytok ketten...

2010. szept. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ilyet én is szoktam, hogyha pasi van a boltba inkább nem megyek be..:S

És a pasi tanárokkal is kerülöm a beszélgetést..

16/L

2010. szept. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. 22 éves van kapcsolatom 6 éve és sose zaklatott senki és fiúk közt nőttem fel
2010. szept. 5. 19:18
 10/10 anonim ***** válasza:

De legalább azt tudod, hogy miért nem mész be? Félsz tőlük? Attól félsz, hogy rád akarnak mászni? Egy pl. 60 éves férfival nincs ilyen problémád?

Ez tényleg orvosi esetnek tűnik.

2010. szept. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!