Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez rokoni szálnak minősül?

Ez rokoni szálnak minősül?

Figyelt kérdés

A mi családunk nem az a nagy összejárós fajta. Ha utcán összefutunk, kb. ez a szia hogy vagy megyek szia felállás van. 1 unokatesóm van, vele nem tartom a kapcsolator nagyjából 16-17 éve még köszönés szintjén sem.

Megismertem egy srácot.

Órákig beszélgettünk mindennap, hetekig. 4x randiztunk, csodálatos volt mindegyik. Úgyérzem megtaláltam a másik felem, még sosem éreztem ilyen jól magam senkivel.

1 héttel ezelőtt sétálni kezdtünk csak úgy a városban. Mondtam, hogy egy picit fázom, erre felajánlotta a srác, hogy 2 utcányira lakik, sétáljunk el oda és hoz nekem egy pulcsit. Megálltunk a ház előtt, ő bement. Úgyéreztem, hogy ismerem a házat ahová bement, hogy már jártam ott. De nem igazán emlékeztem. Abban biztos voltam, hogy nem csak úgy láttam az utcáról és megjegyeztem, hanem több van a dologban. Rákérdeztem a nővéremnél, hogy nem e tudja, hogy miért ismerős. Küldtem neki googlemaps képet is.

Ekkor mondta a nővérem, hogy unokatesómék abban a házban laktak 20 évvel ezelőttig.

Én tök izgatottan hívtam a srácot és mondtam neki, hogy ahol laknak ott laktak az unokatesómék régen. Erre közölte a srác, hogy az ő unokatesója is ott lakott kb 20 éve, lakást/házat cseréltek velük ők.

Rájöttünk, hogy közös az unokatesónk. Bár az ő édesanyja és az unokatesónk édesapja csak féltestvérek.

Mennyire lenne ciki így folytatni a kapcsolatot? (ami igazán még elsem kezdődött)

Nagyon csalódott vagyok.

Egyrészről nem érezném kínosnak, mert ahogy én sem, ő sem tartja a kapcsolatot velük. Viszont a családjaink előtt biztosan kínos lenne.

Mit tegyek? Engedjem el a lehető legjobb lehetőséget vagy kapaszkodjak bele és álljam a sarat?

25/L



2021. dec. 3. 02:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Az se biztos, hogy vérrokonok vagytok
2021. dec. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeimnek az én testvérem gyereke is unokatestvére (A) és az apjuk testvérének gyereke is unokatestvér (B). De A és B semmilyen formában nem rokonok, mivel a szüleik 4 teljesen más felnőtt és nincs közös felmenőjük. Ez van nálatok is, ha jól értem. A helyedben megnyugodnék.
2021. dec. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonos oldali unokatesója az a másik, vagy a másik oldali...?
2021. dec. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, erre utaltam, amit a 2-es már leírt. :)
2021. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
a gyakorin ez mindennapos :D
2021. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor kinek a kije a srác?
2021. dec. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Csak baromsagot tudnek ide irni, szoval inkabb nem irok semmit.
2021. dec. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Andizsuzsi ***** válasza:
95%

"Mennyire lenne ciki így folytatni a kapcsolatot?"


Semennyire. Még ha lenne is köztetek vérrokonság, az annyira távoli, hogy semmi jelentősége nincs.

2021. dec. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Távoli angyon, genetikailag elhet kimutatható.
2021. dec. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Édesapám lánytestvérének a férjének a féltesójának a fia.

Szóval nagynéném férjének a féltesójánák a fia.

2021. dec. 5. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!