Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy anyám leszokjo...

Mit tegyek hogy anyám leszokjon az ivásról?

Figyelt kérdés
Először ivott,aztán leszokott,most iszik és cigizik is!És mikor apukám mondja hogy már megint ivott,anyukám azt mondja hogy nem,pedig nagyon jól tudja hogy mindenki tudja hogy iszik.Talán zsaroljam meg hogy leszokjon?
2008. dec. 13. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Segíts neki megszüntetni az okot.


Senki nem lesz alkoholista vagy cigifüggő csak úgy magától, valami oka van annak, hogy rászokik. Orvosold az okot, és onnantól már a leszokás is be fog következni egyenesen.


A kérdés csak az, hogy van-e sejtelmed róla, hogy mi lehet az ok?

2008. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ember megszokásból iszik, nem mindig kell ok ehhez, vagy csak mondvacsinált ok miatt. Elsősorban a gyenge emberek isznak. Állj mellé , biztositsd abban, hogy segítesz neki leszokni, de sajnos sokan fel sem ismerik a problémát, csak akkor ha már szétesett a család.
2008. dec. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Háát,nincsenek olyan jóban apuval,de régebben rosszabb volt a helyzet.
2008. dec. 14. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nehéz kérdés:S

Én majdnem hasonló helyzetben vagyok,csak éppen kétszeresen és fordítva, apum és az ő anyja isznak..ő is velünk él..

és mikor anyu rászól h megint ivott,még ő sértődik meg merhogy nemis meg stb

namost mamámmal nem lehet mit tenni,hiszen ő döntése,nem szólhatunk bele.. de undorító :S

hát nemtom mit lehet tenni ilyenkor,hiszen valóban függőség alakul ki,és nem lehet csakúgy egyik percről a másikra letenni a piát.. zsarolással nem érsz el semmit,max kevesebbet iszik, mer mint mondtam,ne várd h egyik napról a másikra letegye :S

2008. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!