Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másfél évvel ezelőtt autó...

Másfél évvel ezelőtt autó balesetben elvesztettem 22 éves fiamat. Hogy lehet ezt feldolgozni? Aki átélt ilyen szörnyű tragédiát, hogyan éli mindennapjait?

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 07:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem.Ezt sosem tudod feldolgozni, sajnos ezzel az igazságtalansággal meg kell tanulnod együtt élni.Most még frissek a sebek, de ahogy telik az idő kicsit halványulnak.Én az apukámat veszítettem el nagyon korán és most 10 év után is néha rámtör a hiánya és zokogok. Nagyon nehéz.Sok erőt neked, főleg neked a nehéz, mert egy szülő sosem tud felkészülni arra, hogy valaha is ő veszítse el a gyermekét, de a gyermeknek mindig számítania kell arra, hogy egyszer bekövetkezik a visszafordíthatatlan.Én hiszek a feltámadásban és oly módon, hogy a családodban fog újjászületni, akár lányként is.Ne nézz hülyének kérlek, de nekem most született meg a harmadik gyermekem(lány) és egyben ő az apai nagyapám.Voltam tavaly jósnőnél, nem akartam több gyereket, de azt mondták jön.És jött spirál melett fogant.Egyik ismerősöméknél pedig idén fog születni 3. gyermek és 2 éve temették el az apuka húgát.Kitartást,erőt és mielőbbi lelki békét kívánok neked.
2009. aug. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
nos jó helyen van már, amikor eljön az idő újra találkozol vele majd, akár hiszel ebben akár nem. Ennyi volt neki kiszabva, neked pedig ez az utad. 2x voltam odaát, (klinikai halál) és elhunyt szeretteimmel beszéltem is. az önmarcangolás nem használ, és az öngyilkosság sem, gondolom van még akiért küzdened kell ebben az életedben! :)
2009. aug. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.igen van egy 15 éves lányom és egy 21 éves fiam igen,gondoltam rá hogy utána megyek de őket sem hagyhattam magukra.bár nem nagyon beszélnek róla de látom én hogy nekik sem könnyű
2009. aug. 6. 08:15
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lenne megoldás a fájdalmadra,hogy te is meghalsz!!Hisz van még két gyönyörű és egészséges gyermeked.Ő létük adjanak neked erőt felkelni reggelente.Mert ott vannak neked és szeretnek.Mi lenne velük nélküled?Lehet elzüllenének vagy ők is meg akarnának halni ahogy te tetted.Gondolom ezt nem akarod.Légy erős értük és magadért!

Nagyon sajnálom,hogy ekkora tragédia történt veletek!Volt aki megnyugvást talált mikor elkezdett templomba járni.

Vagy vannak olyan csoportterápiák ahol olyan hozzátartozók segítenek egymáson akikkel ugyan így megtörtént ilyen szörnyűség.A háziorvos biztos tud segíteni ebben kérdezd meg.A lényeg,hogy ne félj segítséget kérni!

2009. aug. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

[link]

8:35 vagyok.

Ezt a linket találtam nézd meg!

2009. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
köszönöm. elolvastam, nem tudok elmenni vidéki vagyok.
2009. aug. 6. 09:22
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

A ragaszkodás az oka a szenvedésednek. Találd meg a saját életedben a szépséget, ami boldoggá tesz. Amit elvesztettünk azt már sajnos nem tudjuk visszaszerezni.


Ha állandóan fiad emlékébe kapaszkodsz, nem fog megkönnyebbülést lelni. Nehéz megvalósítani, de túl kellene lépned a gyermeked halálán. Gondolj arra, hogy ő már nem szenved és bizonyára jó dolga van a túlvilágon.

2009. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen sajnálom, ami Veled történt, ezt a veszteséget soha senki nem tudja pótolni.

Nekem tavaly októberben a 62. születésnapján ment el a férjem. És mit ád Isten: idén arra a napra várjuk első unokánkat (fiút), akire Ő is nagyon vágyott.

Bízzál benne, hogy valahogy Téged is kárpótol a sors! Kitartást, erőt kívánok Neked!

2009. aug. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Adjon erőt Neked az, hogy az elveszített gyermeked vigyáz Rátok és segít Titeket odafentről.

Tény, hogy fiatalon ment el és ezt nem lehet feldolgozni, de mikor nagyon elkeseredsz gondolj arra, hogy Ő néz és nem szeretne szomorúnak látni.

2009. aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
www.angyalokszulei.hu Ez talán segít egy kicsit....
2009. aug. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!