Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vesztél össze családtagoddal...

Vesztél össze családtagoddal az oltás miatt?

Figyelt kérdés

2021. dec. 10. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Nem, mert nálunk senki nincs beoltva.
Igen, mert én nem akartam beoltatni magam, ő meg igen, s végül én győztem meg, hogy ne tegye.
Igen, mert én nem akartam beoltatni magam, ő meg igen, s végül ő győzött meg, hogy beoltassam magam.
Igen, mert én nem akartam beoltatni magam, ő meg igen, de végül mindketten az eredeti tervünknél maradtunk.
Igen, mert én be akartam oltatni magam, ő meg nem, s végül ő győzött meg, hogy ne oltassam be magam.
Igen, mert én be akartam oltatni magam, ő meg nem, s végül én győztem meg, hogy oltassa ne magát.
Igen, mert én be akartam oltatni magam, ő meg nem, de végül mindketten az eredeti tevrünknél maradtunk.
Nem, mert nálunk mindenki be van oltva.
Igen, de cssk amiatt, hogy melyik oltással oltassunk.
Nem, mert tiszteletben tartjuk egymás véleményét.
127 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert titkolom a véleményem, és annak az ellenkezőjét mondom. Jobb a békesség.
2021. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem, mert mi intelligensek vagyunk.
2021. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
47%

Igen, összevesztünk rajta a testvéremmel.

Én beoltottam magam az elsők között, ő meg apa nélkül hagyott két 6 év alatti gyermeket 1,5 hónapja.

2021. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
36%
Nem, semmi érte. Az agyhalottakon már az orvostudomány sem tud segíteni
2021. dec. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
71%

Igen.

Alapból azon a véleményen vagyok, hogy amíg nekem nem ártanak vele, mindenki élje a saját életét, csinálja a maga hülyeségét.


Nagyszüleim és nagybátyám nagy oltásellenesek, "MiNeK HoRDaNi A mASzKoT" vita megy minden alkalommal a biztonsági őrrel, ha boltba mennek. Ő dolguk, nem nekem fog fájni. De mikor elkezdték az oltás előtt olyanokkal tömni a fejemet, hogy én majd az oltástól leszek beteg, meg hogy chipet raknak belém és azzal fognak megfigyelni, akkor azért elszakadt a cérna. Én tiszteletben tartom az ő döntésüket, nem tudom, hogy akkor náluk miért ez az egyetlen téma, ha meglátnak.

2021. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem sok híja volt
2021. dec. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
Egy távolabbi családtag próbált elég erőszakos hangnemben rábeszélni, meg azóta kerül, bár lehet nem direkt, nem tudom. Amúgy nem vagyok oltásellenes, csak néhány ismerősnél előjöttek problémák az oltások után nem sokkal (hírtelen demencia, vérrögképződés, auto-immun betegség stb.), úgyhogy én még várok vele, mert ez simán lehet véletlen is, de a vírus amúgy sem veszélyes a korosztályomra, úgyhogy még a hivatalos statisztikák szerint is jobban járok azzal, ha nem veszem fel. Majd, ha eltelik még egy év és még mindig nem olvadt bele a szezonális influenzába, akkor felveszem, addig én nem szeretném.
2021. dec. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
86%

Nem. Nálunk össze-vissza van, vannak oltottak, oltatlanok -mindenki tudja is a másikról- de egyik; oldal sem győzködik a másikat, mindenki azt csinál amit akar. Az oltás kérdés annyiban merült ki, hogy:

- Te oltva vagy?

- Igen/Nem.


Azóta nem téma.

2021. dec. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Nem, kicsi a család és összeveszni egyébként is értelmetlen. Az ember nem veszik össze azzal, akit szeret (és tisztel).
2021. dec. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Minket a más oltása nem érdekel,mi egymást szoktuk oltogatni.
2021. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!