Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki volt az a családtagod, aki...

Ki volt az a családtagod, aki leginkább meg akart győzni, hogy beoltasd magad Covid ellen?

Figyelt kérdés
Sikerült neki? Írd le azt is, milyen nemű és hány éves vagy.

2021. nov. 28. 19:02
A kérdező szavazást indított:
Anyám.
Apám.
Testvérem.
Nagynéném.
Nagybátyám.
Unokatestvérem.
Nagymamám.
Nagyapám.
Gyerekem.
Unokám.
65 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
35%
20/L vagyok. Mindenki oltatott a családban (szuleim, tesom, nagymamam) es csak nagymamam b@sztatott. Eloszor kamuztam neki, h majd jelentkezni fogok meg minden, csak h bekenhagyjon, aztan elmondtam az igazat. Amugy nem talalkozok vele, mert otthonba van, ahova meg oltottak se mehetnek látogatni szval tok mindegy. Neha itthon osztja apam az eszt, “miert nem oltatja be magat mindenki, es akkor nem lesznek korlatozasok” de mar lusta vagyok elmagyarázni hogyha be is lenne oltva mindenki 30 vakcinaval, akkor is lenne vírus, akkor is kene maszk, akkor is meghalnanak.
2021. nov. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
78%
A családban én voltam az, aki nagyon meg akartam győzni az egyik családtagomat, apámat, hogy oltassa be magát. Az apám 82 éves. Nem sikerült meggyőzni. Most covid okozta tüdőgyulladással kórházban van.
2021. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
87%
Anyai nagymamám.
2021. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
56%

Hú az olyanok miatt vannak a korlátozások, és a teli kórházak, mint az egyes!


Köszi szépen!


Gondolom ELTE biosz/SOTE hallgató vagy, hogy ennyire értesz hozzá!

2021. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
63%
En.
2021. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
74%
Senki, mert magamtól megtettem.
2021. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
35%
4, Nem, de tudom te meg virologus vagy meg biológus, mindig azok szoktak itt gykn teríteni. :D Nemreg at is estem a betegségen, nem volt durvabb mint egy megfazas, van természetes vedettsegem, ezzel mit artok neked? Azt meg ne felejtsd el, hogy a kórházak dugig vannak oltott, de beteg emberekkel. Majd ha lesz biztonságos 100%os oltás, ami tenyleg er is valamit, akkor majd beoltatom magam. De igy hogy ennyire megosztó vélemények es tapasztalatok vannak, kosz, de nem kerem. Elobb utóbb ugyis elkapja mindenki, szájkosár meg vakcina ide vagy oda. Gondolkozz, es ne ram kenjed, amihez semmi közöm.
2021. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
65%

"nem volt durvabb mint egy megfazas"

Ok. De lehet más pont nem olyan immunrendszerrel rendelkezik, ami úgy vészeli át mint egy megfázás. Lehet akár meg is hal.


"a kórházak dugig vannak oltott, de beteg emberekkel."

A párom orvos, és a covid osztályon harcol. A betegei 95%-a oltatlan. Volt csoporttársa, másik kórházban, szintén ilyen osztályon nem találkozott még oltottal. De bírom az itteni statisztikákat, hogy mindenki jobban tudja, mint a hivatalos infó, vagy egyenesen kórházi dolgozók.


"Majd ha lesz biztonságos 100%os oltás, ami tenyleg er is valamit, akkor majd beoltatom magam."

És a te aluminiumcsákós agyadnak mikor lesz az a pont, amikor megbízik egy oltásba? Honnan tudod, hogy ez megbízhatatlan, vagy hasztalan?


"szájkosár"

Maszk. És nem újkeletű dologról van szó, az orvosok régóta használják, de ezek szerint gondolom te nem hiszel ebbe sem.

2021. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
39%

Az unokatestvérem nyomasztott vele, de hiába. Nem fogok én is tűpárnát csinálni magamból.

N

2021. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
36%

Jól van lapozz drága és hagyd a lányt békén

Nem akar 20 évesen egy ilyen lottyot magába lövetni és nagyon okos is hogy nem

Én sem és nem érdekel senki véleménye

Mindig kell nektek egy bűnbak ti ….😀

További szép estet!Pihenj mert holnap var a meló

2021. nov. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!