Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Beengedned -e azokat a rokonok...

Beengedned -e azokat a rokonokat a hazadba, akik oltasellenesek es nem oltatjak be magukat, hogy lathassak a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Ferjem bizonyos csaladtagjai oltasellenesek, nem hajlandoak beoltatni magukat. Az en csaladom, ferjem, szuleim stb. mindenki beoltatta magat. En azt gondolom ha mar mi beoltattuk magunkat, nem kellene kitenni magunkat es plane a gyerekeket a veszelynek, plane ha ostobasagbol veszelyeztetnek minket. A gyerekek kicsik, oltast meg nem kaphatnak, de a post covid szindromatol feltem oket. Most vita van koztem a ferjemmel, mert o inkabb megfelelne a csaladjanak. Ha jonnenek biztos puszilgatnak stb. Oket. Es nem anyosomrol, aposomrol van szo, mivel ok normalisak es beoltattak magukat.

2021. jún. 22. 18:49
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
70%
Igen, én beengedném őket.
2021. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
38%
Bizonyos szabályok mellett talán. Azért csak talán mert nemrég volt egy kisebb családi szülinap, nagynénémet ott hívta a férje, hogy pozitív lett a teszt. Előtte senkinek sem szólt, hogy tesztre várnak. Amúgy a családom többsége bevan oltva, tesóm viszont szintén nem kérte az oltást. Akkor nagyon megijedtünk nehogy legyen valami baja
2021. jún. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
71%
Be mert nekünk nem lesz nagy bajunk tőle, hiszen be vagyunk oltva. Ők teszik ki magukat a nagyobb kockázatnak.. erre tekintettel viszont nem tilthatom el őket az unokától.
2021. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
29%
De a gyerek ha 12 év alatti, nincs beoltva. És az oltás sem 100% véd. Ennek ellenére én beengedném őket 48 órán belüli negatív pcr teszttel.
2021. jún. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
70%
Uramisten vannak bajok.
2021. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
71%
Te be vagy oltva. Miért félsz egy oltatlan embertől? Anyám borogass..
2021. jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
63%

Be siman

Nem kotnem ehhez a csaladi osszejoveteleket

2021. jún. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:
6-os! Leirtam, hogy miert, olvasd el megegyszer!
2021. jún. 22. 21:07
 9/69 anonim ***** válasza:
76%
Természetesen be, meg nem fordulna a fejemben ilyen baromság miatt “tiltólistára” rakni a rokonainkat.🤦🏻‍♀️
2021. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként meg nem csak a te gyereked ám, a férjednek is joga van azt mondani, hogy igen is láthatják az oltatlan rokonok is a gyermeket. És gondolom a ház sem csak a tied, hanem közös, tehát ezt nem csak te fogod egyedül eldönteni! Nekem próbálná megmondani a feleségem/férjem, hogy XY rokonom nem jöhet és nem láthatja a gyerekünket, nem tenné zsebre, amit kapna.
2021. jún. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!