Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinàltok az olyan szülőve...

Mit csinàltok az olyan szülővel, aki nem hagyja, hogy 30évesen pàrkapcsolatotok legyen, merthogy neki se jött össze, és szerinte akkor nektek se fog?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 11:55
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Elvàltak rég anyutól, nekem van pàrom, együtt is élünk, de apu hallani se akar róla, mert szerinte én is majd "fel leszek csinàlva", és egyedül kell felnevelnem a gyerekem... Nekem nagyon rossz érzés, hogy minden ünnepen egyedül "szabad" csak mennem, és csak magamról "szabad" beszélnem, vagy ki vagyok tagadva, ha szóba kerül az élettàrsam. Szerintem is nevetséges. De hogy értethetném meg vele, hogy nem mindenki jàr úgy, mint ő? Plusz olyanokat mond, hogy majd az én pàrom telebeszéli a fejem, hogy kihasznàljuk őt és elvegyük a pénzét, ő meg otthonba lesz dugva. Én nem is tudom, honnan szedi ezeket, mert abszolút nem vagyunk ilyenek. Pàromat meg sem akarja ismerni.
2021. dec. 11. 11:59
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem érdekelne, felé se néznék ilyen felfogással. Haljon meg egyedül.
2021. dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeret téged az apád, ellenséges veled, irigy rád. Nem kéne erőltetned a kapcsolattartást vele, mert gonosz ember. A helyedben megmondanám neki, hogy ha nem mehetsz a pároddal, egyedül sem mész. Látom sikeresen zsarol az öröklésből való kitagadással, kár, hogy nem tudsz ellenállni a vagyon gondolatának.
2021. dec. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Egy ilyen embertől nekem semmi sem kéne. Miért hagyod magad zsarolni? 30 éves vagy könyörgöm... #1.
2021. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
94%

Én egyszerűen nem mennék el hozzá egyedül. Az élettársad hozzád tartozik. Kitagad?

Fontosabb az örökség a társadnál?

2021. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%
Elhiheted, apád annyira utál téged, hogy így is el fogja intézni, hogy a halála után ne juss a pénzéhez.
2021. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Menne a kukába.
2021. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
43%

Nem igazán értem a logikát. A szülődnek is összejött, az, hogy elváltak az már megint mas dolog.


Elvileg ilyen logikat követve hagynia kéne, hogy megházasodj, hiszen eddig ő is eljutott.

Az hogy az ember gyakran nem jól választ az egy döntés, de hogy utána mit kezd mikor elvált az is megint egy masik kérdés, de ahhoz senkinek nincs köze, magyarán csak azért mert neki nem sikerült a házassága milyen alapon tiltja?


Miért van olyan érzésem, hogy ez a kérdés vetítés, egy kissé túltolas, és valójában nem is érdekli a szülődet, hogy neked van párod?


A szülő annak örül, ha a gyereke boldog, és az élet természetes része,hogy párja lesz az embernek, persze vannak akik egyedül boldogok, de nem kényszerből.


Aki kényszerből van egyedül, az előfordul, hogy kvietíti a másikra a frusztrációit, de nem minden egyedülálló ember ilyen. Nagy többség nem vetíti ki az egyedüllétét a másikra, az sem aki kényszerből van egyedül.

2021. dec. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Nem mennek hozza tobbet. Azert kezel kisgyerekkent, mert 30 eves fejjel nem tudod megvedeni es nem tudsz kiallni a sajat dontesed mellett!
2021. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
79%
* kivetíti
2021. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!