Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinàltok az olyan szülőve...

Mit csinàltok az olyan szülővel, aki nem hagyja, hogy 30évesen pàrkapcsolatotok legyen, merthogy neki se jött össze, és szerinte akkor nektek se fog?

Figyelt kérdés
2021. dec. 11. 11:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
27%
Amugy szerintem kamu kérdés, volt itt egy hasonló kérdés, csak pasi kérdezett.
2021. dec. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
61%

Egyszerű a képlet ezek alapján. Ott van a kérdésedben a válasz. A szülőddel kell szépen nyugodtan lecsücsülni, és megnyugtatni, hogy nem marad egyedül, nem fogjátok öregek otthonába dugni, és nem fogjátok lenyúlni a pénzét.


Emiatt ilyen csak. A lényeget kéne a fák mögött meglátni és akkor meg van oldva minden.

2021. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%
A férjem anyja ugyanilyen. Neki rossz a házassága, úgyhogy a fia ne hazasodjon, mert az csak szenvedés. Nem tartjuk a kapcsolatot, nem hiányzik ez nekem.
2021. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem sikerülne észhez térítenem és nem viselkedne normáisan, akkor hanyagolnám a kapcsolatot az ilyen mérgező szülővel.
2021. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 THX84 válasza:
100%

A mi családunkban is volt ilyen.


Mamám (már meghalt), a legkisebb fiával (faterom öccsével) Művelte ezt. Minden évben családi összejövetel mamánál szülinapja alkalmából. Egyszer csak közölte a kisfiával, hogy őt szívesen látja, a családját nem. Legközelebb a temetésére ment el.


Tudom, hogy ez elég tragikus, és pontozzatok le, hogy ilyet le mertem ide írni.


Ha neked a párod fontos, akkor őt válaszd. Vagy vele mész el, vagy sehogy. A faterod önző. A mamám is az volt. Nemérdekli más boldogsága. Ha van esze, rá fog jönni, hogy a gyermekét ezzel csak elveszíti.

2021. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan be van szűkölve a saját élettapasztalataira a valóságérzékelése, és ennyi idősen ez valószínűleg nem is fog változni, tehát nem maradt más, mint leszarni és élni az életed úgy ahogy szeretnéd,a megjegyzéseit meg elengedi az éterbe. :D
2021. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem mennék többet, amíg így viselkedik. Utána is az első hülyeségnél állnánk fel és indulnánk haza. Igen, ketten. Addig tudja ezt csinálni, amíg hagyod neki, csak addig. 30 évesen miért is engeded te ezt? Azért ne már!
2021. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Annak lehet tiltani aki hagyja. Szóval a kérdés inkább, hogy harminc évesen miért is tűröd a viselkedését?
2021. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem fenntartható állapot, te is tudod. Ideje a sarkadra állni, és közölni velük, vagy mehet a párod is most karácsonykor, vagy te sem mész.
2021. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%

"...apu hallani se akar róla, mert szerinte én is majd "fel leszek csinàlva", és egyedül kell felnevelnem a gyerekem..."


Érdekes mondás, mert ilyet NEM férfiak szoktak mondani, hanem nők.

Különösen érdekes ez egy elvált pasitól, aki "felcsinált" valakit, majd az nevelhette egyedül a gyerekét.

2021. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!