Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen tönkrementem, nem...

Teljesen tönkrementem, nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nekem csak apukám volt. De sajnos elhunyt egy éve így nincs családtag kivel ünnepelhetnék.


Kapcsolatom 3 hónapja tönkrement. Nem törődött velem, úgy érzem megalázott, de még mindig szeretem és nagyon rossz, hogy nem lehetek vele. Rátesz az anyagi problémám hiába túlórázok, szombatozok mintha nem is dolgoznék semmit.


Egyedül leszek karácsonykor, barátnőim mind családosak hozzájuk nem akarok bepofátlankodni főleg hogy nem hívott senki.


Nagyon borzalmasan érzem magam :( már egyre jobban tervezem hogyan vessek véget ennek a szörnyű rémálomnak, ebből ezt az egy kiutat látom.


Legfájdalmasabb az egészben, hogy az exemnek tuti nem hiányzok ígyis csak tolta a képembe fbn meg instán a vigyorgós képeit hogy ő milyen boldog nélkülem.


Én pedig nagyon szeretem. Mêg az anyagi gondot elviselném ha lenne mellettem valaki de senkim nincs.


Elegem van a mindennapos sírásból, az ürességből, az egyedüllétből hogy engem senki nem tud szeretni.


Kértem már szakember segítségét de nem használt :(



2021. dec. 20. 15:05
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
99%
Nem akarsz elmenni karácsonykor önkénteskedni valahova? Ételt osztani vagy ilyesmi? Az elterelné a gondokataid.
2021. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 Skorpió87 ***** válasza:
98%

A párodhoz ne ragaszkodj, el kell Őt felejtened. Sajnos ilyen a világ, érzelmileg már nem igazán ragaszkodnak hozzánk, vagy éppen túlzottan is...Bonyolult az egész. Én is elég rosszul érzem magam.

Talán egy picit hasonlóképpen, mint Te vagy most...

Szerintem tedd túl magad rajta, aztán lesz más férfi, aki megbecsül, engem is többen kihasználtak, csak a jeleket hiába vettem észre, megelégedtem a morzsákkal is sajnos...Megszoktam már, hogy mindig a rövidebbet húzom...

2021. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
99%

Egyetértek az elsővel.

Nekem még az is eszembe jutott, bár ez csak akkor opció, ha vallásos vagy, hogy 24-én részt veszel egy templomi pásztorjáték megnézésén (legtöbb helyen van ilyen), ill. elmész az éjféli misére is, akár már este 11-től is be tudsz ülni. Igaz, lesz pár óra este, amikor a templom bezár (bár ebben nem vagyok biztos, hogy mindenhol így van), legfeljebb arra a néhány órára hazamész, ha tényleg végképp senkihez nincs menjél.

Nem mondom, hogy ez a templomi program pótolja a valódi családi összejöveteleket, de az egyedüllétnél mindenképp jobb.

Remélem tudtam segíteni, bár ahogy említettem, ez csak valószínűleg akkor jöhet szóba, ha vallásos vagy valamennyire.

2021. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

Csak ott meg idegenekkel lennék.


Ez is elég baj, hogy nincs olyan személy aki hozzám tartozna vagy én hozzá.

2021. dec. 20. 15:54
 5/50 anonim válasza:
98%

Ha nem tisztel az exed, te tiszteld magad annyira, hogy nem regaszkodsz. Ha nem tiszteled magad, akkor más se fog. A defenzív, perifériás pozíció mit gondolsz milyen párválasztási lehetőségeket ad? Nekem is volt nagyon mély korszakom, és azt mondom, hogy inkább az egyedüllét, mint egy kihasználó partner, vagy egy lumpen söpredék a roncstársadalomból.

A családom, ahol felnőttem, olyan, amilyen(nem dobálnám rájuk a sarat) és tök jól megvagyok nélkülük. Az egyedüllét nem teher, hanem rajtad is múlik, hogy áldás vagy átok. Nekem áldás.

Ezen a "büntetés útján" sajnos végig kell sétálnod, és ha felfejlődtél egy szintre, jobb társaság van körülötted, akkor onnan valaki úgyis felfigyel rád, ha tetszetek egymásnak.

A karácsonyért odavoltam anno, de a válság alatt kimaradt az ünneplés anyagi gondok miatt. Azóta már nem is érdekel. Ma már egy köpésre nem méltatom ezeket a hazug társadalmi konvenciókat. Igen, az lenne a normalitás, de sajnos nem normális világban élünk.

2021. dec. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
95%
4. Amíg nem próbálod ki nem tudhatod hogy később nem kötődnél-e ott is ugyanúgy valakihez mint a volt párodhoz.
2021. dec. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
91%
Jajj ne keseregjél már, hidd el nem csak te leszel egyedül, szedd össze magad, hiszen elõtted az élet és fogsz másik párt is találni.Mivel az exed vigyorog a fotókon az nem biztos,hogy boldog is.Hány évig voltatok együtt?
2021. dec. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
97%
Nő vagyok, de sosem tudtam megérteni miért kell olyan férfi után sóvárogni, aki kihasznál, meg semmi vagy neki: sőt megaláz. Kérdező, először az önértékelésedet kéne rendbe tenni, ha azt hiszed egy ilyennél jobbat nem kaphatsz.
2021. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:

Tudom és igazatok van. Csak maga a helyzet / tudat hogy nekem nincs senkim.


Nem érzem fer dolognak, hogy ő boldog én meg nem.


Misére is hiába mennék csak szomorú lennék, mert mamámmal voltam utoljára meg mindig mentem vele karácsonykor.

2021. dec. 20. 16:23
 10/50 anonim ***** válasza:
95%

A karácsonyi miséken, pásztorjátékon, koncerteken sokan szoktak lenni, és olyanok is, akik év közben nem járnak templomba, tehát szerintem ha van kedved, nyugodtan menj!

Sajnálom, hogy így alakul a karácsony.. Amit esetleg tehetsz, hogy tényleg sok programot találsz ki, és 27-én 28-án má barátnőmmel találkozol, szilvesztert szervezel stb.

2021. dec. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!