Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes egy kapcsolatot...

Érdemes egy kapcsolatot folytatni, ha már az elején nézeteltérések vannak, és szobajött a szakitás 4hónp utánn, majd kibékülés és igéretek hogy változni fog?

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 16:09
 1/7 nyuxipok ***** válasza:
100%
Igen erdemes,legalabb is nalunk.Volt mar olyan,hogy felmerult a szakitas dolog,de egyikunk se gondolta komolyan.
2010. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nyuxipok ***** válasza:
100%
Es mi 5honapja es 5napja vagyunk egyutt.
2010. szept. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes!Sőt!

Mi először szakítottunk 1 hónap után, aztán újra összejöttünk és azóta eltelt lassan 7 év:).

Ha megtudjátok beszélni már most az elején minden rendben lesz:)

2010. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mekkora a nézeteltérés. Neked kell tisztában lenned azzal, hogy úgy általában véve mi az, amivel nem tudsz kompromisszunot kötni.

Nekem eddig két szakításom volt. Most nincs senkim.

Szerintem van olyan hapsi, aki hiába ígérget soha a büdös életbe nem fog megváltozni. Pl. ha egszer megcsalt nagy esély van rá, hogyha megún, akkor újra kezdi. Nem tudom.

Bonyolult.

2010. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mekkora nézeteltérések. Ha alapvető dolgokban (pl. akartok-e majd gyereket stb.) különböztök tősgyökeresen, vagy ha vmelyikőtök vmi elég durvát követett el, akkor talán nem kellene erőltetni. DE ha csak apróságokon kaptátok fel a vizet, akkor nem ártana még egyszer megpróbálni, hiszen a szerelem próbája az is, hogy mennyire tudunk alkalmazkodni a másikhoz, kompromisszumot kötni, megszokni egy másik embert...
2010. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
igen... nekünk az elején sokkal több nézeteltérésünk volt. majdnem 3x-4x annyi, mint mostanra, hiszen már összecsiszolódtunk és jobban ismerjük egymást.
2010. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Makikaa válasza:

Ha szeretitek egymást, szerintem érdemes folytatni. Akik igazán szeretik egymást, azoknál általában kemény összeveszések, majd édes kibékülések vannak. Tapasztalat.

Mellesleg nekem az eddigi kapcsolataim ha a 3-4 hónapot meghaladták, akkor 1,5 évig ki is tartott a kapcsolat.


Rajtatok áll, ne mi mondjuk meg, hogy mi érdemes, és mi nem, hisz nem kapunk teljesen átlátható képet, és ugye a sötét szobában nem egyszerű nullkézzel betalálni az asszonyhoz... :D

2010. szept. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!