Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánatom van már...

Szerelmi bánatom van már régóta, és nem múlik picit sem, el fogom őt valaha felejteni?

Figyelt kérdés

Az exbarátomról van szó. Neki már van kapcsolata, de én még mindig nagyon szeretem őt, és kicsit sem múlik ez az érzés. Kétségbe vagyok esve nagyon:(


21/L


2011. aug. 13. 12:09
1 2
 1/12 Blackstone válasza:

Nekem is volt ilyenem...figyelj! Nem lehet tudni, hogy elmúlik-e, de csillapíthatsz a fájdalmon. Próbáld lekötni magad! Járkálj el otthonról többet! Legyél többet a barátaiddal, bulizz, keress új hobbikat, sportolj, stb!

Foglald le magad :) sokat javítana a helyzeten.


Mi amúgy fél év után újra összejöttünk és most leszünk 1 évesek, szóval mindig van remény :)

2011. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy :)

Fogd úgy fel a volt kapcsolatod, mint jellemépítő kurzust. Elemezd ki, hogy pontosan, de tényleg darabokra szedve mik azok a tulajdonságok, amiket annyira szerettél a barátodban. Írd le ezeket. Aztán vegyél egy nagy levegőt és azt is írd le pontokba szedve aprólékosan, hogy miért szakítottatok, mi vezetett oda.

Tanulj belőle! Az életed a tiéd, hosszú az utad a bölcsességig és ilyen tapasztalatokkal van kikövezve: emberi kapcsolatok kötése és oldása. Nem másik embertől függ az életed minősége, még ha könnyebb is néha ezt hinni! Te te vagy, magadat te építed! Ezekben a pillanatokban éppen nem a saját életedet éled, amiért nagy kár.

2011. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
9%
Persze hogy nem múlik ha mindig ezzel foglalkozol. Ne is gondolj rá, keress valami szórakozást, barátokat, más pasikkal ismerkedj. Ennyi kell csak és meglátod eszedbe sem fog jutni.
2011. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Nem fogod elfelejteni, ez van. Viszont egy idő után nem jár majd az agyad a srácon. Egy undorító féreg és mégis ő kell, ki érti ezt?
2011. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor kezet foghatunk.Tanácsot nem tudok adni,mert szerintem ilyenkor nem lehet.Az biztos,hogy nem szabad magadba zárkozni,mert nehezebb lesz kijönni belölle.Néz előre a jővőbe.Fiatal vagy még és nagyon sok minden vár még rád.Hú el sem hiszed.Aki menni akar hagy menjen.Meg kell siratni,meg kell gyászolni és az élet megy tovább.Egy 34éves nő,16éves kapcsolat után.:)
2011. aug. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én ugyanez vagyok 22/L. Sajnos már másfél éve a szakításnak, de még mindig ugyanúgy gondolok rá, azóta már volt több próbálkozás is más pasikkal, de nem jön össze, mert mindenkit hozzá hasonlítgatok. Egyszerűen le kellene végre rendeznek magamban ezt az ügyet, mert ő már rég továbblépett, éli világát, nem is láttam azóta személyesen, csak az iwiw-es profilját nézegetem naponta minimum 2x... :/

Néha már erősen felmerül bennem a gyanú, hogy be vagyok golyózva. vidám zenét már nem is hallgatok, csak ilyen szomorú, sírós számokat, ha látok egy szerelmes filmet, biztos, hogy elbőgöm magam, arra gondolok, milyen boldog voltam Vele. :(

Pedig el kellene fogadnom, hogy neki nem kellek és nem is fogok. Csak kihasznált, utólag visszagondolva. Igazából nem is őt szerettem, hanem azt az embert, akit beleképzeltem. És ez is fáj. :S

De most barátnőmmel voltunk 1 hétig nyaralni, csajos kikapcsolódás, strand, vásárlás, finom kaják-piák, kényeztetés... Segített egy kicsit kiverni a fejemből, neked is ezt javaslom! :)

Én most szünetet tartok, nem jövök össze senkivel egy ideig, majd eljön annak is az ideje, ha már túl leszek ezen! :)

2011. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia. Én is ebben a helyzetbe vagyok mint te. 4 hónapja szakított velem a barátom, de még mindig hiányzik, szeretem, sokat gondolok rá és csak reménykedek benne hogy visszajön hozzám. Neki sincs senkije és nekem sincs. Sokszor elsírom magam zenéken amiket szokott énekelni vagy hallgatni, mert ő jut róla az eszembe. Sajna nem tudok róla semmit se ez bánt a legjobban:( 24L
2011. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mióta szakítottatok? Egyébként azt mondják, hogy ha nagyon erős volt az érzelmi kötődésed az exed iránt, a szakítás utáni időszak olyan mint egy gyászreakció és hónapokig tart, mire enyhül a fájdalom, megszokod a hiányát és beletörődve újra tudod rendezni az életed. Időt kell hagyni. Egyébként én is ezt élem meg, még az elején vagyok (kb 1 hónapja mentünk szét) és vannak sajnos még nagyon rossz perceim, amikor megszakad a szívem, úgy hiányzik. Az fontos, hogy az eszeddel mindig tudatosítsd magadban, hogy OKA volt, hogy nem folytattátok, ez is segít, hogy ne lovalld bele nagyon magad a fájdalomba.
2011. aug. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja még annyit és ez nagyon fontos! Nagyon megnehezíted a túllépést, ha nyomon követed, hogy mi történik vele. Az is épp elég baj, ha nézegeted a facebook, iwiw profilját, ezt nem szabad! Sem közös fotók nézegetése, semmi! Piszok nehéz, de tényleg csak így múlik a fájdalom. Egyszer csak azon veszed észre magad, hogy kezd egyre inkább jelentőségét veszíteni az egész. A jó hír, hogy tényleg túl lehet állítólag élni és túl is lehet lépni. Anyukámmal nagyon sokat beszélgettünk erről. Mondta, hogy neki is volt 1-2 olyan szerelme, akibe majdnem belepusztult, de ma már csak mosolyog az emlékeken, minden fájdalom nélkül.
2011. aug. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szinte sose fog elmúlni hidd el nekem.Nekem se múlik kicsit se és semmivel nem tudom elterelni a figyelmem.

24/F

2016. ápr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!