Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megállítani ezt...

Hogyan lehet megállítani ezt a szerelmi átkot?

Figyelt kérdés

Először is kérném a moderátorokat h ne pakolják át a kérdésem a szex-szerelem kategóriába, mert koromból adódóan nem tizenévesek véleményére volnék kíváncsi.

28 éves nő vagyok, szerintem és mások szerint elég dekoratív, tanult, és elég művelt. (csak úgy megjegyzem, a történethez nincs köze:)

A problémám szűkebb értelemben, hogy állandóan nős pasikba szeretek bele, akiknek pedagógus a feleségük! Lehet furcsa elsőre, de kifejtem...

Kezdődött az egész 16 évesen, akkor szerelmes voltam nagyon egy 22 éves fiúba, plátói szinten, kiderült h menyasszonya van(ki gondolta volna?). Aztán a táncoktatómba estem bele, kiderült hogy nős, és alsósokat tanít a felesége. Aztán jött a barátnőm egyik jó barátja, szintén nős volt, felesége óvónő. Apukám munkatársa szintén nős, felesége szintén tanítónő :))

Volt még pár ilyen, de természetesen mikor kiderült h az aktuális kiszemeltek házasok, akkor le is tettem róluk, egy házasságba se rondítottam bele. Ami problémás volt, hogy nem tudtam rögtön "kiszeretni" belőlük, hanem volt hogy évekig/hónapokig epekedtem valakiért, tehát normális kapcsolatom nem nagyon volt. Aztán most már betett minden. Barátnőmmel 3 hónapja új helyen dolgozunk, egy cégnél, én középvezető vagyok, ő szintén, csak más részlegen. Egyszerre kerültük az új munkahelyre, ahol mindkettőnknek szemet szúrt egy nagyon jóképű, kb 30 éves pasi. Mivel barátnőm férjezett már, ő letett róla, és állítása szerint ennek a pasinak én tetszek. Soha nem hallottunk a családjáról, úgy viselkedik mint aki egyedülálló, 2 hónapig csak figyelgettem, 1 hónapja sikerült először beszélgetnünk. Barátnőm mondta, hogy viselkedjek kicsit kihívóbban, vagy flörtöljek, de nem tettem, annyit mondtam a barátnőmnek:" figyeld meg, hogy ez a pasi is nős, vagy legalább menyasszonya van".

Erre múlthéten sétálok be az irodájába, leteszem az aktákat az asztalára, erre ott virít egy csodálatos fénykép a feleségéről és a kisfiáról. :) Komolyan, már meg sem lepődnék, ha pedagógus lenne a neje.

Igazából nem tudom mire irányuljon a kérdésem, csak ki akartam írni magamból az egészet, mert már kezd elegem lenni az egész érzelmes hülyeségekből, olyan mintha átok ülne rajtam... Ha esetleg volna valaki, aki hasonló pechsorozatot élt meg, vagy tud valami hasznosat írni, az jól jönne.

Köszönöm.


2011. aug. 22. 13:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ismered a Titkot? Olvasd el, vagy nézd meg filmben. Fent van neten.
2011. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Láttam filmen. Nem igazán tudtam "alkalmazni" :(
2011. aug. 22. 13:15
 3/19 anonim ***** válasza:
légy egy kicsit kezdeményezőbb, ismerkedj meg több emberrel
2011. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A vonzás törvényéről hallottál már? Annyira bemeséled magadnak, hogy te csak ilyenekbe szerethetsz bele, hogy az élet tényleg ilyen férfiakat sodor az utadba.


Olyan ez, mint az a rengeteg nő, aki valahogy képes sorozatban mindig olyan pasit kifogni, aki megcsalja/megveri/elhagyja. Mert a tudatalattijába beletáplálta, hogy ő csak ilyenre érdemes, így észre sem vesz más lehetőséget.


Olvasgass a témában, és engedd el ezeket az ártó berögződéseket! Nincs átok, csak te magad állsz a saját utadban.

2011. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ismerkedem, de sajnos olyan vagyok hogyha 100 pasit tennének elém, akkor kb 2-re tudnám mondani hogy vele eltudnék képzelni bármit is. És róluk derül ki hogy házasok. Nekem mindenhez érzelem kell :(
2011. aug. 22. 13:17
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 28 évesen már vágynék családra, jó életre, igazából csak a munkám ami leköt, de ezenkívül "nem élek"
2011. aug. 22. 13:19
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha nem is a szerelem-szex kategóriába, de ha már átoknak véled az ezotériába nyugodtan beírhattad volna. Amúgy én nem találok benne semmi különöset, egyszerűen van egy típus akihez vonzódsz. Ezt egyedül csak te tudod megtörni, úgy látom könnyen szerelembe esel, legyél kicsit óvatosabb, higgadtabb ha megtetszik valaki.
2011. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nekem is van egy hasonló hülyeségem, csak kicsit más.


a volt barátaim mindig az utánam következő barátnőjükben találták meg az igazit. ebből az egyiknek már családja is van.


most is van párom, már elég régóta, de néha megfordul a fejemben, hogy túl fiatalon jöttünk össze, és mi van, ha pár év után lelép, mert rájön, h nem élte ki magát. nagyon szeret, el akar venni feleségül, gyerekeket szeretne tőlem, de semmire sincs 100% garancia.


próbálj ismerkedni másokkal, akikről tutira tudod, h. egyedülállóak, így talán összejön valami.

2011. aug. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igenigen, de ismerkedésnél nem nyithatok azzal hogy egyedülálló-e. Meg szerintem nem is szép dolog magánéletről kérdezni, én meg mivel rengeteget dolgozok, szinte csak szakmabeliekkel lenne esélyem ismerkedni, velük meg kezdetben nem alakul ki privát viszony. Akiről az ember azt gondolná hogy egyedülálló, mégsem az. Na meg manapság némelyik pasi elég szépen megjátssza magát, mintha nem lenne senkije, közben meg lehet hogy otthon várja egy szép nagy család...(tapasztalat sajnos)
2011. aug. 22. 13:38
 10/19 A kérdező kommentje:
Egyébként érdekes a te eseted is, volt is ezzel kapcsolatban egy film, nem jut eszembe a címe
2011. aug. 22. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!