Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi képes megtagadni a...

Egy férfi képes megtagadni a gyerekét, ha olyat tesz, ami már nem fér bele? Egy nő az akasztófa alatt is a kicsi fiát siratja, miért?

Figyelt kérdés
Egy férfi képes elhatárolni magát a gyerekétől, vagy a szüleitől, ha már nem fér bele az elveibe azok cselekedete. egy nő erre csak a legritkább esetben képes. Melykük cselekszik helyesen?
2010. szept. 8. 00:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
82%
Egy gyerek a síron túl is gyerek marad. Bármit is követett el. S ezt mind a két szülőkre értem. Egy ilyen szoros köteléket nem lenne szabad semminek sem felbontania. Nincs az a dolog amiért megtagadnám a saját véremet.
2010. szept. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

ha velem viselkedne méltatlanul, akkor van esély rá, hogy kitagadjam. pl. ha az életemre tör, meglop, megpróbálja tönkretenni az életem.

persze ez is nevelés kérdése. ha jó embert nevelsz a gyerekedből, akkor nem lesz okod, hogy megtagadd.

2010. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak a kicsi fiát siratja, a kicsi lányát is. És tudod miért? Mert anya a nevünk!!! Aki azt mondja képes lenne kitagadni, van gyermeke? Én soha nem tudnék rájuk haragudni, ahogy anyám sem rám, én sem őrá. De ez mind a nevelésen múlik, mit jelent számotokra a család. Persze akinek erről fogalma sincs, az ezt nem is értheti. Ez a véleményem!!! Ja, és egy apa is ugyan úgy szeretheti a gyermekeit, ez ember függő, nem pedig nem függő!
2010. szept. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
nem tudnám kitagadni egyik gyermekemet sem. akármit is tesznek majdan, akkor is az enyémek, életem végéig történjen bármi abban az egyben biztos vagyok, hogy a gyerekeimnek, ha támasz kell, ott leszek, ha segítség, vigasz, szeretet kell, én mindíg ott leszek mellettük.
2010. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Pár éve meggyilkolt egy magyar színésznőt a saját fia. (Nem jut eszembe a neve!) Az apa a fiú mellett maradt, és még bízott benne, hogy ha letölti a 30 akárhány év büntetést, majd segíthet neki visszailleszkedni a társadalomba. Én (nő) nem biztos, hogy erre képes lennék, hogy kiálljak egy szülőgyilkos mellett.
2010. szept. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én bizony fiatalként elég sok hibát követtem el. Verekedések, ital(naponta rúgtam be), megalázás, fű... Hiba volt és nagyon megbántam. Anyukám lemondott rólam teljesen(ezért nem hibáztatom, hiszen elég ocsmány módon viselkedtem), de apukám a végsőkig kitartott. Mindent megbocsátott és próbált jobb belátásra bírni. Egy verés és megalázás miatt kaptam 8 hónapot. Apukám még a börtönbe is bejött beszélőre. Nem tudom meddig tartott volna ki. Aztán megváltoztam és nagyon szégyellem a tetteim.

Tehát ez nem nemtől függ.

2010. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!