Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan koztetek, akit...

Van olyan koztetek, akit megutott a parja? Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

hogyan dolgoztatok fel,hogy megutott az akivel egyutt eltek szeretitek, stb, mert nekem borzasztoan nem megy ez a dolog es sajnos elegge suru a verekedes mostanaban.

nagyon bant a dolog es erzem hogy lelkileg egyre jobban tor osze !:(


2008. dec. 15. 03:31
1 2 3 4
 1/33 anonim válasza:
87%

Szerencsére én nem éltem át, de sajnos hallottam már ilyen esetekről. Ha egyszer megütött, legközelebb is megteszi. A legjobb lenne kilépned ebből a kapcsolatból.

Persze én könnyen beszélek hiszen egy harmonikus házasságban élek. Vonulj el egy kis időre /persze ha megteheted/ és gondold át mit is szeretnél. Minden ember szeretetre és megbecsülésre vágyik és ha a párodtól ezt nem kapod meg akkor keresni kell egy másik embert akitől mindezeket megkapod.

Remélem jóra fordulnak a dolgaid!

2008. dec. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Előrebocsátom engem sem ütött meg még férfi ( na jó volt már olyan, hogy összeverekedtünk a mostani párommal, de az kölcsönös volt és én kezdtem, de nem durvult el nagyon) Viszont mesélek valamit. Egyszer még egész kicsi voltam, anyukámék nagyon összevesztek, apu eleve nagyon ideges volt, anyu méginkább, és lezavart anyunak egy pofont. Kb 20 éve volt ez, és se előtte, se azóta nem emelt anyura kezet, soha eszébe nem jutott. De, ha téged úgy vert meg a párod, hogy pl nem csak egy pofon, hanem komoly verés, alkohol, vagy egyéb más dolog miatt, és ráadásul nem is csak egyszer, akkor biztosítalak, hogy legközelebb , ha rossz napja lesz, vagy csak úgy, akkor is meg fog verni. Ezt a dolgot nem feldolgozni kell, hanem megoldani, és nem megbeszéléssel, hanem otthagyással, és továbblépéssel. Ne viccelj már, nem szabad egy olyan emberrel élni, aki képes a másikat ütni verni kékre zöldre. Ne várj arra, hogy vér folyjon, vagy még rosszabb történjen. Költözz el, ne félj tőle.
2008. dec. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%

Engem még egy régi barátom rendszeresen megütött. Igaza van az előttem szólóknak: ezt nagyon nehéz, és nem is érdemes feldolgozni. Hidd el, a te párod is meg fogja tenni megint és megint! Ilyen életet szeretnél? Azt akarod, hogy a gyereked így nőjön fel?


Hagyd el minél hamarabb a párod. Tudodm, hogy nehéz, mert szereted, de adj magadnak esélyt egy harmonikus életre.

2008. dec. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Meg kell előzni azt hogy egy szép napon a kés kerüljön elő.Hagyd ott,meglátod milyen jó lesz,nyugodt leszel és nem fogsz többet félni!
2008. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha arra gondolsz, hogy hogyan tudod ezt neki megbocsájtani és tovább együtt élni vele, akkor azt kell, hogy mondjam, nagyon rossz úton jársz.

Engem a volt párom egyszer rúgott meg, de akkor nagyon, amúgy terhes voltam akkor, én már másnap nem voltam vele. Azóta egy éves gyerekem van, akit az apja összesen egyszer látott, de nem is engedném többet (nem is keresi az apja, szóval mindegy), mert aki engem egyszer képes volt megrúgni, az a gyerekével is képes ezt megtenni. Különben is, ha azt vesszük, azt a rúgást is ketten kaptuk, mert már ott volt bennem a pici.

Ne tűrd el!

2008. dec. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
95%

Na én mindig azt mondom mindenkinek,nem érdekel mit csinàl a pàrom,+sokmindent képes vagyok megbocsàjtani,de ha egyszer is megütne,örökre otthagynàm.

Volt màr hogy a kezét a levegöbe emelte,de megverni soha nem vert meg.

Ha ideges,olyankor becsapja az ajtot,esetleg csunya szavakat hasznàl(na nem a legcsunyàbbakat)

de soha nem ütne meg tudom.

Régi pàrkapcsolatomban elöfordult,hogy megvert,azt otthagytam azonnal.

Mindegy miért,kiért,akkor sem bànthat egy férfi egy nöt,és forditva is igaz!Ha most hagyod magad,késöbb még rosszabb lesz.

Rengeteg nö vàr ,hàtha jobb lesz,majd 10-15 év mulva akar vàlni,amikor màr az életének több mint a felét tönkretették.

Ha egyetlenegyszer is bànt,azonnal ottkell hagyni!

2008. dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem, Te is tudod a választ. Ha egyszer megtette, máskor is megteszi. Nem azzal kellen férfinak lennie, hogy kezet emel rád.


Nekem még szerencsére sosem kellett ezt átélnem, de a mai napig is azt mondom, hogy egyszer próbáljom meg a párom vagy pasi kezet emelni rám, gyereket biztos nem csinál többet...

2008. dec. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
87%
Valaki mondja már meg nekem, hogy az én válaszommal mi a baj? Az, hogy én tényleg kerültem ilyen helyzetbe, vagy az, hogy le mertem írni?
2008. dec. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha megtudod oldani, hogy elkoltozz, akkor minel elobb tedd meg! Ha most olyan kiszolgaltatott helyzetben vagy, hogy nem tudsz koltozkodni tole, akkor pedig minden eroddel, gondolatoddal azon legyel, hogy elmenjel tole! Kulfoldon elsz, ugye, mert nincsenek ekezetek. Tudom, ott sokkal nehezebb, hiszen szinte egyedul van az ember, plane ha van kisgyereketek is.

Nem lehet feldolgozni, mert ezek nem is emberek, ezek allatok, en csak igy hivom oket. Megkell undorodnod tole annyira, hogy eltudj menni tole. Ne gondolj arra a jora, amit tett veled regebben, csak a rosszra gondolj, es arra, hogy te ezt nem erdemled meg!

Minden eroddel azon legyel, hogy elmenjel tole, es kerjel hivatalos szervektol is segitseget, akar a rendorsegtol, majd ok leallitjak!

2008. dec. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Anyukámat. És anyukám szeretne is elmenni, külön válni, de fél attól, hogy anyagilag nem bírná fizetni a számlákat is úgy, hogy maradjon enni is. Úgyhogy én most azon vagyok, hogy úgy szedjem össze magam anyagilag, amint munkám lesz, hogy tudjak belőle segíteni neki, mert ez így nem állapot.
2008. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!