Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit beszélgetsz a családta...

Mennyit beszélgetsz a családtagjaiddal?

Figyelt kérdés

Főleg sulisok válasza érdekelne :)

Én azt vettem észre, hogy mióta suli van, húgommal pl nem is beszéltem :/


15/L


2010. szept. 9. 06:15
 1/7 anonim válasza:

Én szinte eggyátaln nem beszélek a családdal


15/L

2010. szept. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én se nagyon besz velük :/ de nem is izgat. elvagyok magamban =)

16/L

2010. szept. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy sulisok válaszát várod, de talán intő példa lehet az enyém.

14-18 éves korom között teljesen a gimiben éltem. 16 óra körül értem haza, ettem, pihentem és tanultam, elég szigorú helyre jártam.

18 évesen a pályaválasztás kapcsán jöttem rá, hogy a szüleim mennyire nem ismernek, sem a tudásommal, sem a jellememmel nem voltak tisztában.

Ők irányítottak egy olyan szakmai területre, amit el is hagytam, de ez más történet.

Aztán apu meghalt, sajnáltam anyut, és a testvéremet, mert nem tudtak megélni, így összeköltöztünk velük. Sohasem gondoltam volna, hogy ennyire nem ismerem egyiket sem, és hogy ő sem ismernek egyáltalán. Most éppen szétköltözőben vagyunk, a testvérem nem is áll velem szóba.


Az egésznek az a lényege, hogy próbáljátok megismerni a testvéreteket, szüleiteket, hogy milyen a jellemük, mit várhattok tőlük az életben és próbáljátok megmutatni nekik, hogy milyenek vagytok valójában.

Sok félreértéstől és szenvedéstől kímélhetitek magatokat.

Az összeköltözésekkel meg óvatosan!!! A testvéremmel való kapcsolatom tönkre sem ment volna, ha nem költözöm vele össze, de az sem derült volna ki, hogy nem számíthatok rá nagyobb baj esetén az életben.

2010. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem igazán beszélek, mindig mikor hazamegyek csak köszönök és felmegyek a szobámba,max kajánál talizunk, na meg sokat veszekszünk és nem is bírom a negatív kisugárzást sem, bár a barátom családjával sem szeretek beszélni,mert sokat beszélnek és olyan dolgokról ami engem nem érdekel.Egyedül talán tesómmal beszélek de csak telefonon.
2010. szept. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amikor még olyan kicsi voltam mint ti :D najó csak 10 éve volt.

szóval anyummal napokat át tudtam volna dumálni. imádjuk egymást, nagyon jól ismer, tud rólam majdnem mindent.


sosem azért szidott le, amilyen vagyok, hanem ha rosszat cselekedtem (pl nem takarítottam, nem voltam bevásárolni, nem tanultam dolgozat előtt)


nem tudom a mai tizenévesek között miért menő, h "utálják" a szüleiket, de sztem pár év múlva meg fogják bánni.

2010. szept. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a gimiben abszolút semmit nem beszéltünk én dolgoztam suli után 8órában 11volt mire hazaértem, hónapokig nem vették észre a tetkóm, amúgy megvan a figyelem azóta is az se tűnt nekik fel h terhes vagyok, én meg nem mondtam csak későn, már komolyan érdekelt h mikor néznek rám és mikor tűnik fel nekik...
2010. szept. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 15 éves lány vagyok. Gimibe járok, azután szakkörökre megyek. Délután 14-15 óra körül megyek haza, eszek, és aztán mindig beszélgetek anyukámmal. Elmondom neki hanyast kaptam, miből írtunk dolgozatot, melyik osztálytársam milyen hülyeséget csináltak, stb. Ő mindig meghallgat engem. Nekem nagy igényem van arra, hogy beszélgessek, és egy kis időt töltsek el vele. A nevelőapám sose kérdezi mi van velem, de én neki is elmondom. Szóval én szoktam beszélni velük minden nap. A testvéremmel nem szoktam beszélgetni, csak segítek neki a tanulásban és veszekedünk.:)
2010. szept. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!