Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod a családt...

Milyen a kapcsolatod a családtagjaiddal?

Figyelt kérdés
szüleiddel/nevelő szüleiddel, testvérek, nagyszülők, unokatestvérek stb stb..... fejtsétek ki légyszi :)
2011. szept. 14. 23:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
nagyon jó. (ennél többet mit fejtsek rajta?)
2011. szept. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
ott arra gondoltam, hogy ha nem jó miért nem jó stb...
2011. szept. 14. 23:53
 3/31 anonim ***** válasza:
23%
ja,mert nem azt kérdezted...
2011. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%
Csak éccsanyámmal tartom a kapcsolatot rendszeresen, vele kifejezetten jó. A többi rokon messze él, vagy nem is ismerem, és nem is igazán érdekelnek.
2011. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
73%

szülők-nagyon felszínes,minimális dolgokat tudnak rólam.Anyámat kifejezetten nem bírom elviselni(szerencsére nem lakom velük együtt).Évekig építették le az önbizalmam,az önbecsülésem,ma már csak akkor tudnak rám hatni,ha tényleg rossz passzban vagyok(de telefonon is ki tudnak készíteni).Egy felszínes kapcsolatot sikerül nagyjából tartani velük emiatt.Valahogy nem tudok velük azonosulni,apámmal nem lenne gond,mert neki amúgy se volt rám szinte soha ideje,de sokszor megbántott.

testvér-nem számíthatok rá soha semmibe,sokszor megbántott,idegbeteg állat volt,undorító stílust vett fel egy időbe,mikor benne volt 1 csajjal egy rossz kapcsolatba.Azóta nem bízom benne,s hiába viselkedik már normálisan,vele is felszínes,próbálom elviselni,hogy ne legyen baj.

unokatestvérek-egy-kettővel interneten tartom a kapcsolatot,némelyikkel félévente találkozok,semmi extra.Aranyosak,nagynénik,nagybácsik ugyanez.

2011. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
ja nagyszüleim már évek óta meghalltak,egy mamám szerettem,de sajnos az utolsó pár évében elmebeteg lett.
2011. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

első válaszoló lődd le magad és ne írj ide többet ha nem tudod értelmezni a kérdést -.-"

többieknek köszi,

23:58-as nagyon sajnálom :(

írjatok még

2011. szept. 15. 00:03
 8/31 anonim ***** válasza:
47%
köszönőviszonyban vagyunk, ők se tesznek érte hogy jobb legyen a kapcsolat de én se fogok
2011. szept. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
73%
Felhőtlenül sz@r!
2011. szept. 15. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
73%

Édesanyámmal és nevelőapámmal nagyon jó a kapcsolatom.

Édesapám meghalt pár éve, vele nem volt felhőtlen.

Féltestvéreim vannak, 2 bátyámmal mondhatjuk jónak a viszonyt. 1 bátyám és 1 nővérem 7 éve nem is láttam. Nem együtt nőttem fel velük, olyanok mint az idegenek számomra. Ja, meg van egy öcsém, akit nem is ismerek.

2011. szept. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!