Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem családban élni...

Szerintem családban élni óriási szenvedés. Ezt más is így gondolja?

Figyelt kérdés
Szerintem családban élni óriási szenvedés. Ezt más is így gondolja?

2022. jan. 17. 14:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%
Nem. Szerintem tök jó dolog.
2022. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem jó dolog ha az embernek van egy szerető családja. Én a magánytól szenvednék.

De nem vagyunk egyformák.

2022. jan. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem kéne annak lennie, mi történt hogy így gondolod?
2022. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
95%

Nem gondolnám...

Nagyon klassz volt a gyerekkori családom, és ezt hoztam tovább - a saját családomban is nagyon jó élni.

2022. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező családban élned. Nagykorukent bármikor elkoltozhetsz és vissza se kell nezned
2022. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
ha jo a csalad, akkor nem szenvedes
2022. jan. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Az én családomban az volt, mert bántalmazók között nőttem fel. Ahogy az 5ös írta, elköltöztem és vissza se néztem, ezt te is megteheted.
2022. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Metionin ***** válasza:
91%
Attól függ, mit értesz család alatt. Ugyebár a "hozott" családunkat nem választhatjuk meg, pl. szülő, gyerek, testvér, rokonok. Velük van, hogy megszívja az ember és szerintem ilyenkor nem szégyen bevallani, ha nem szeretjük őket. Viszont van a választott család, a társ, aki mellett önként vagy, ő is a családod és ha szerencsésen választod meg, akkor jó vele élni. A gyerek, hát az kakukktojás, ugyebár egyfelől a szülő választja, hogy akar-e de magát a gyerek személyiségét nem választhatjuk meg, így az lutri. Normális gyerekekkel egy olyan valaki, aki akart gyereket, nyilván boldogan él. Nálam pl. ez úgy van, hogy a szüleimmel élni szenvedés volt, a párommal élni meg tök jó. Gyerekkel élni szenvedés lenne, tehát nem vállalok.
2022. jan. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó családban jó élni.
2022. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha abból nézzük hogy nem kell engedély semmire senkitől, és nem kell rohannod az életedben mindig valakiért.

Jobb egyedül, vagy max egy olyan céltalan nővel akinek elég ha van pénz, jól kijöttök, mentek ide-oda.


Én sem törtem magam a család témán soha, és valószínűleg ott is fog még hagyni pár nő ha évek után felhozza a gyerek témát, lehet tisztázni az elején, csak a gyakorlatban a nő sokszor vágyik rá, és olyankor jön a balhé, és külön élet.

2022. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!