Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám felesége velem egy...

Apukám felesége velem egy boszorka, és a fia is állandóan piszkál, de apu olyan boldognak tűnik, nem akarom ezt elrontani. Tehetek valamit?

Figyelt kérdés
Anyukám kiskoromban elment, de nagyon kedves és törődő anya volt. Apa két éve elvette Annát, egy hárpia szerintem, és van egy 18 éves fia, akinek semmi ambíciója nincs. Anna sosem főz, vagy csinál házimunkát, az mindig az én dolgom, de mindig le vagyok szólva, ha pedig ellenkezem apuval elveteti a gépem, ami nélkül nem tudok tanulni. Állandó rossz nekik a főztöm és rendelnek, vagy chipset esznek. Én nem így lettem nevelve, mi szerény család voltunk, mindig mi főztünk, megettük egymás után két nap ugyan azt simán, és csak különleges alkalmakkor mentünk étterembe. Anyu halála után nagyon sokat voltam a nagyszüleimnél és a nagymamám megtanított főzni, és szeretek is, de ez a hárpia állandóan csesztet. A fiáról ne is beszéljünk egész nap tévézik, játszik, a haverjaival lődörög. Már nem merem felhívni a barátnőimet mert mindegyikre rányomul gusztustalanul. Állandóan tőlem kunyerál pénzt, múltkor láttam hogy apu tárcájában matat, megragadta a karom és azt mondta ha szólok nagyon megbánom. És még nagyon sok gonosz dolgot csinál, ellopja a bugyijaimat és ilyesmik, rémes. Anna meg állandóan a városban lóg, valami kozmetikai szalonban dolgozik, de csak két napot egy héten. Már utálok hazamenni mert velük nem lehet élni, nem lehet mellettük tanulni. Apu pedig naív és szerelmes, nem merek vele beszélni, mert most végre boldognak tűnik. Teljesen ki vagyok borulva olyan mintha valami rossz valóságshowban lennék... Mit tudok tenni? 17L

2020. dec. 29. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Lelépni.
2020. dec. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Pofozd fel a csávót!
2020. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Hamupipőke megihletett?
2020. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%
Bocs, de apád ez alatt hetekig üzleti úton van, pont mint a Hamupipőkében? Vagy miért nem vette észre két év alatt, hogy mi zajlik körülötte, az otthonában?
2020. dec. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
42%
Ez egy igen gyengére sikerült valóságsó. Esküvő után két évvel szerelmes. A mostohabáty meg ellopja a bugyidat. Aha. Ideje elkezdődnie a tanulásnak.
2020. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Hol laksz? Megyek lezúzom mindet!:)
2020. dec. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%
Költözz át hozzám. Én normális vagyok.
2020. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%
Miért nem vagy most is sokat a nagyszüleidnél?
2020. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
szerintem Andersen betuzelte a mesekonyvet igy a lany fejbol nyomja
2020. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Ne fozz ne rakj rendet, apadnak jarhat a boldogsag neked miert nem?

Kicsit allj a sarkadra!

Meg mondod hogy nem neked kell vinni a haztartast nem te vagy a feleseg... te max besegitesz.. de ujl le apaddal es beszeld meg ezt vele...

2020. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!