Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha apám mindenféle...

Mit tegyek, ha apám mindenféle csokikat vesz a nőjének, de az nem eszi meg őket?

Figyelt kérdés

Tök szar nézni, hogy vesz neki mindenféle csokit amit én tök szívesen megennék, de az meg nem eszi meg és nem is fogja, hanem bekerülnek a kamrába ameddig el nem rohadnak, most is ott állnak a polcon.

Szerintetek megharagudnának ha ennék belőlük?


2022. jan. 17. 18:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
22%

Konkrétan anyám férfi kollégája, is ilyen. Csokikat vesz és én eszem meg 🤣


Mikor meglátom sokszor elkap a röhögés, mekkora egy balek.



27/F

2022. jan. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9%
Milyen csokikat vesz?
2022. jan. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Nyúld le.
2022. jan. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy megeheted-e, ennyire egyszerű.
2022. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
40%
Amíg csak apám nőjeként hivatkoznál rám a kezed eltörném ha a csokihoz érnél. Ha megadnád a tiszteletet, és apám barátnőjeként, párjaként emlegetnél, én adnám neked önként, vagy együtt ennénk meg valami jó film nézése közben.
2022. jan. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
93%

Kinyitod a kicsi szádat és megkérdezed a csajt hogy ehetsz-e belőlük.

Amúgy ez olyan buz1 szokás.. Nekem is volt olyan barátom aki elhalmozott csokikkal, pedig tudta hogy vigyázok az alakomra, nem szoktam csokizni. Nekem is a kamrában rohadtak el. Nem volt akinek adhattam volna, mert anyám se csokizik. Szerintem szívesen oda adná neked, csak meg kell kérdezni.

2022. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az is szép, ha egy apa a nőjét elhalmozza csokikkal, a gyerekének pedig nem vesz/meg sem kínálják belőle. (Bár tudom, itt gyakorin az a nézet, hogy örüljön a gyerek, ha vacsoràt kap...)
2022. jan. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!