Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám és apám féltestvérek,...

Anyám és apám féltestvérek, tehát akkor vérfertőző kapcsolatba születtem én és a nővérem. Undorodok a szüleimtől , amikor ez eszembe jutt, szerintetek ez normális? A párkapcsolatban ezt el kell mondanom a másik félnek ?

Figyelt kérdés

Gyerek korom óta tudom, hogy anyám és apám féltestvérek, de már több mint tíz éve nincsenek együtt, ezt csak a szűk családi kör tudja rólunk.

Testvéremet nem érdekli éli az életét, de én nem tudom túl tenni magam ezen mentálisan.

Félek, hogy debil gyerekeim lesznek.

Van itt valaki hasonló helyzetben?


2021. dec. 2. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Pszihologus es genetikai tanàcsadas gyerek előtt.
2021. dec. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Erre én is gondoltam.

2021. dec. 2. 21:18
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen természetes, h aggodsz. Egy jó terapeuta segít, illetve mindenképp ahogy az első írta keress fel orvost is. Akár ezzel a kérdéssel is, még gyerekvállalás előtt. Ha pedig nem lehetne gyereked, lehet, h lenne lehetőséged örökbefogadni egy picikét, akit felnevelsz.
2021. dec. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
52%
Én a helyedben biztosan nem kockáztatnék meg egy beteg gyereket, fogadj örökbe úgy is sokan vagyunk!
2021. dec. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
97%
Féltestvérek? Ki volt a közös szülőjük?
2021. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sajnos az apjuk az én nagyapám.
2021. dec. 2. 21:36
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem a leendő gyerekeid miatt kellene aggódnod....
2021. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
ha neki lenne baja, az már kiderült volna
2021. dec. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
82%
Hát magadról csak tudod hogy rendben vagy-e vagy sem, mármint egészségileg.
2021. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
72%
Nem kell félned. Te lennél beteg, ha hibás géneket hordoztak volna a szüleid. Ha te normális párt találsz, nem lesz nagyobb esélye a rendellenességnek mint az átlag.
2021. dec. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!