Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fura néhány ember...

Miért fura néhány ember számára, hogy nekem édesanyám nem szól bele az életembe?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, van egy kapcsolatom. Ma beszélgettem pár barátnőmmel.Kíváncsiak voltak rá, milyen a párkapcsolatom, hogy vagyunk, ilyesmik... És rákérdezett egyikőjük, hogy anyukám mit szól ehhez a sráchoz. Mondtam nekik, hogy örül neki, mert rendes srác. Erre kérdezik, hogy ennyi? hogy örül neki? és kész?

hát meglepődtem

Nekem anyukám nem szól bele az életembe. Ha tanácsra van szükségem úgy is kikérem a véleményét, de soha nem volt még olyan, hogy azt mondta volna, hogy ne járj ezzel, ne járj azzal. Soha, egyik testvéremnek sem szólt bele a kapcsolataiba.


Törődik velünk. Jó a kapcsolatom vele.


17L


2010. szept. 9. 20:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

nekem anyum eddig minden barátomat szeretettel fogadta. sosem mondta egyikre se, hogy ne járj vele.

viszont amikor az előző barátomat elhagytam, akkor bevallotta, hogy örül, mert nem látta hozzám valónak. de a kapcsolat alatt sosem mondott rá semmit, mert látta, hogy szeretem.


a mostani barátomat imádja. őszintén :D

2010. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!