Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Áldozatok fel magatokat??...

Áldozatok fel magatokat?? Sajnalom őket anyagilag ott hagyni.

Figyelt kérdés
Édesapám meghalt, sose álltunk jól anyagilag. Itt maradtam a testvéremmel annak a gyerekével és az Anyámmal, egy házban. De nagyon kevés a jövedelmük. Nekem jó állásom van és van egy normális párkapcsolatom. Félek ott hagyni őket, hogy hogyan élnek meg, rendesen látja el a nővérem a kisgyereket. Én is időbe vagyok, hogy lassan szüljek. Sokszor úgy gondolkodnak hogy életem végéig velük maradok. Édesanyám egész nap fekszik,nővérem közmunkás de nem akar váltani, gyerek apja segíti de az sem az igazi.

2022. febr. 1. 10:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, elsősosrban a saját érdekeidet nézd!


Nem vagy köteles eltartani vagy pénzelni a saját hibájukból nemdolgozó rokonokat!


Veled mi lesz, ha erre teszed fel az életed...??


Téged majdan ki fog eltartani?????

2022. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert a leírtakból úgy tűnik, az egész családnak megfelel, hogy elvannak a langyos vízben, mert majd te megoldod. Költözz el mielőbb, majd a saját lábukra állnak, ha rákényszerülnek. Ne legyen lelkifurdalásod!
2022. febr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Az ember sajnálja a családját. És nehezen lépi meg azt amit kell.


De a végén kb 20 év múlva egyedül fogsz maradni és nem éltél még semmit.

2022. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Robbbi válasza:
37%

Részvétem apukád végett!


Ha el is költözöl otthonról a pároddal, akkor is tudod őket anyagilag segíteni bármikor. Nővéred kislánya miatt pedig ne aggódj, ha nem vagy ott biztosan elátja nővéred a gyermeket, meg támogatja az apukája is őket.

Vagy kereshetsz neki(k) munkát te is, mert a közmunkások nem igen akarnak váltani, ezt tapasztalatból tudom!

2022. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
pedig hagyd ott oket. nem kotelesseget senkit penzelni a sajat gyerekeden kivul. foleg olyanokat nem akik nyilvanvaloan jol erzik magukat ugy hogy nem jutnak 1rol a 2re
2022. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

"Anyu, menj el dolgozni, te meg nővérem keress egy jobb munkát, mert nekem is csak egy életem van, szeretnék én is gyereket, nem tudlak titeket tovább előtérbe helyezni. Felnőtt, önálló emberek vagytok, tudtok boldogulni ti is, én is szeretném a saját életemet élni."

Ha leönzőznek, mert le fognak, akkor nyugodtan mondd meg nekik, hogy az az önző, aki mástól várja, hogy áldozza fel az életét az ő kényelmükért. Lesz sértődés. Le kell szarni. Adj nekik 2 hónapot rendezni a soraikat, oszt viszont látásra

2022. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
93%
16: valójában az anyja meg a nővére az önzők, mert nem hajlandóak saját magukat eltartani...
2022. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert én nem azt írtam?
2022. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
83%
helyeseltem...
2022. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy idö után ki is ahsználnák amennyire csak lehet.
2022. febr. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!