Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Áldozatok fel magatokat??...

Áldozatok fel magatokat?? Sajnalom őket anyagilag ott hagyni.

Figyelt kérdés
Édesapám meghalt, sose álltunk jól anyagilag. Itt maradtam a testvéremmel annak a gyerekével és az Anyámmal, egy házban. De nagyon kevés a jövedelmük. Nekem jó állásom van és van egy normális párkapcsolatom. Félek ott hagyni őket, hogy hogyan élnek meg, rendesen látja el a nővérem a kisgyereket. Én is időbe vagyok, hogy lassan szüljek. Sokszor úgy gondolkodnak hogy életem végéig velük maradok. Édesanyám egész nap fekszik,nővérem közmunkás de nem akar váltani, gyerek apja segíti de az sem az igazi.

2022. febr. 1. 10:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Felejtős, nekem is egy életem van, amit nem áldozok be másért.
2022. febr. 2. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem áldoztam be magam, és rohadtul nem is bántam meg.


Anyámék szerintem világ életükben arra játszottak tudatosan-tudat alatt, hogy én "haza kerüljek". Soha nem próbáltak segteni lakást venni, előre jutni.


Közel 30 évesen anyám meg is kérdezte, hogy nem-e akarok haz költözni. Hát nem akartam.


Azóta vettem lakást, megvan az anyagi biztonságom, és relatív normális életet építettem fel.


Egy életünk van.

2022. febr. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!