Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy megváltozzon?

Mit csináljak, hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapja volt az eljegyzésünk a vőlegényemmel, azóta együtt is élünk a szüleimnél, de nagyon kétségbe vagyok esve. Eddig csak ő dolgozott, de most ettől a hónaptól már én is. 1 hete kapott fizetést,amiből már 1 fillér sincs és ez igy megy amiota ismerem, hogy 1 hétig van pénz utána pedig nincs és jön a kölcsönkéregetés amit persze fizetéskor vissza kell fizetni mindenkinek. Ez igy megy hónapról hónapra és nekem ebből már elegem van. Most is én kértem kölcsön a nagyimtól egy kis pénzt, hogy 1 darabig ne legyen gond.És persze ő már egyből szeretne erre arra költeni belőle, és ha azt mondom hogy nem akkor meg van sértődve vagy rosszabb esetbe haza akar költözni. Ez igy nagyon nehéz nekem, nem tudom mit csináljak, hogy végre felfogja azt, hogy attól, hogy van 1 kis pénzünk attól még spórolni kell mert 1 hét múlva nem lesz, ha igy folytatja. Egyszerűen nem tudok rá hatni, hogy lehet, hogy pl az az 500 ft amit hülyeségre akar elbaszni az lehet jo lenne 2 nap múlva másra, ami szükséges. Mit csináljak?? Vagy esetleg én velem van a baj??
2010. szept. 11. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem veled van a baj. Gondolom megpróbáltad már ezt vele megbeszélni, de nem volt eredménye, Így élni nem lehet, ha osszeházasodtok, gyereketek lesz akkor meg pláne. És az ismerosok is egy ido után megelégelik, hogy folyton kolcsonkér toluk. Nem hiszem, hogy meg fog addig váltouni addig míg nem érti a probléma lényegét. A te pénzedbol csakis a szukséges dolgokra adj neki, vagy pedig dugd el, vagy el se mondd, hogy mennyit kaptál, ha pedig kér akkor mondd, hogy nincs. Ne hagyd magad kihasználni.
2010. szept. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Biggus Dickus válasza:
Hagy ott azonnal.
2010. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Biggus Dickus válasza:
Hagyd*
2010. szept. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megbízhatatlan az ilyen, se férjnek, sem apának nem való. Ennyi idősen már nem fogod tudni nevelni..
2010. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Így nem lehet élni!Nem tudom hogy ezt hogy bírtad eddig is!Szerintem hagyd, semmit nem fog változni csak ha már tényleg nincs semmije.
2010. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Attól még nem biztos, hogy el kell valakit hagyni, mert nem tud bánni a pénzzel. Elég földhözragad gondolkodásra vall, aki ezt tanácsolná. Nem megfutamodni kell és beáldozni egy esetleg szép kapcsolatot, hanem normálisan elmagyarázni, hogy ahhoz, hogy jól menjen minden ahhoz össze kell egyeztetni a kiadásokat a bevételekkel. Nem az a baj, hogy sokat költ valaki, hanem az, hogy keveset keres. Ezutóbbi mondattól talán elszégyellné magát és észheztérne.
2010. szept. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nyuxipok ***** válasza:
En az utolso valaszadoval tokeletesen egyetertek.
2010. szept. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is
2010. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!