Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a családom...

Mit tegyek hogy a családom véleménye megváltozzon a karácsonyról? :S

Figyelt kérdés

Hamarosan karácsony és az én családom egyáltalán nem várja.

Látom hogy a szomszédok díszítik a házat készülgetnek várják a karácsonyt, de a családom le se szarják

Ez nekem annyira rossz én nagyon szeretem a karácsonyt összegyűlik a család stb.

A barátnőim anyukájuk is már nagyban tervezik a menüt, ha én szóba hozom a karácsonyt a szüleim rávágják hogy ugyanolyan nap mint a többi, anyum még azt is szokta mondani hogy ez nekei olyan mint a halál,temető..stb.

Mért nem lehet normális családi hangulat?

Egyedül én díszítettem most is egy kicsit ki a lakást stb.

A karácsonyfát is egyedül szoktam díszíteni.

A menüről nem is beszélve azt mondják az esszük ami van stb.

Nem vagyunk szegények, sem gazdagok átlagosan élünk.

Anya rokkantnyugdíjas, apa nem él velünk de minden nap találkozunk.

Van 2 bátyám.

Nekem nem tudom ti hogy vagytok vele de nekem ez egy SZENT ünnep, ajándék stb.

Nem azt mondom hogy nálunk tényleg senki nem készül

mert van hogy anya mondja hogy vett már ajándékot meg azért megvette már a karácsonyi menühöz való cuccot!

Szerintetek hogy változtassam meg a család véleményét?

Hogy szép, békés, boldog legyen a karácsonyunk....


2010. dec. 19. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor lesz boldog a karácsony egy család számára ha za család bolodg...Ha boldogtalanok akkor veszett fejsze nyele,lehet színészkedni de úgyis belül temető érzés lesz ahogy anyud mondja...
2010. dec. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy fáradt édesanyád és vannak gondjai is.Nem

kell neked megváltoztatni senkit.Legyél szeretet teljes és

a példád ragadós lesz.

2010. dec. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit későn teszed fel a kérdést. Szemléletet váltani nem lehet olyan gyorsan, ahhoz bizony idő kell, kivéve, ha valami nagy dolog történik az emberrel, aminek hatására a véleménye, hozzáállása megváltozik.


Találj ki valami meglepőt, jó értelemben vett mellbevágó dolgot, hogy képesek legyenek a családod tagjai a karácsony igazi értelmére koncentrálni.


Hogy mit? Te ismered őket, a körülményeket:)

2010. dec. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha anyukád vett már ajándékot és menünek valót, akkor azért készül a karácsonyra. Lehet, csak abból van elege, hogy december elejétől minden a karácsonyi készülődésről szól. Ráadásul egy elvált, rokkantnyugdíjas anyuka három gyerekkel nem kifejezetten az anyagilag átlagos kategória. Rengeteg spórolás és idegeskedés lehet amögött, hogy ti úgy érezzétek, egyáltalán nem vagytok szegények.
2010. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2010. dec. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!