Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem ki készít lelkileg...

Úgy érzem ki készít lelkileg a sógornőm?

Figyelt kérdés
Azt érzem,folyton vetélytársnak néz. Családi,anyagi szempontból. Hogyan tudnám biztosan kideríteni, anélkül,hogy fölöslegesen felhajtást rendezzek?
2022. febr. 14. 22:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Itt neked van kisebbségi komplexusod. Neked vannak saját magaddal problémáid, nem neki veled.

Engem pont nem érdekelne a sógornőm. 🤷‍♀️

2022. febr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%
És ha havi 1 millió a bevételük, akkor mi van? Ettől miért érzed nullának magad?? Ezt a dologias hülyeséget te is ugyanúgy fontosnak tartod ezek szerint, ugyanúgy versenyzel, mint ő. A saját fejedben tegyél rendet először.
2022. febr. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Egy francokat nem nézed le őket.
2022. febr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nem nézem le pedig,csak néha olyan dolgokat mond ami valóban nem lehet igaz. Elég rossz körülmények vannak. Jó nem azt mondom,van mit enniük,meg minden,de egyszerűen nonszensz.
2022. febr. 15. 07:37
 15/20 anonim ***** válasza:
86%
ja, akkor mégis miért érzed magad nullának? Kicsit belezavarodtál.
2022. febr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
17%

Itt kérdezed, hogy hogyan derítsd ki, van-e alapja annak amit érzel? :D

Lehurrognak itt téged, de tudom miről beszélsz.

Nekem is van baráti és rokoni körben is ilyen idióta.

Bármit mondasz rátromfol vagy degradál hogy ő jöjjön ki jobban vagy nyertesként.

Nem is értem az ilyeneket. Egy normális beszélgetést nem lehet lefolytatni mert nyomják az oda sem illő hülyeségüket.

Gondolom frusztrálja a sógórnőd a ti jó anyagi helyzetetek és ezért akár hazudik is.

Piszok irritáló tud lenni, én nem is tartom a kapcsolatot a fent említett két hülyével.

2022. febr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
kérdező, az egyetlen aki itt bizonygatja hogy hú de jobb a másiknál, az te vagy.
2022. febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
78%

Azt mondod, nektek jobb. Többet utaztok, jobbak a körülményeitek szemmel láthatóan. Másrészt meg már teljesen elveszi az önbizalmad az, hogy dicsekszik..

Szerintem is neked van önértékelési problémád. Azt mondja, hogy 1 misi a bevételük, te úgy gondolod, hogy ez nem lehet igaz. Kiírsz egy kérdést, hogy hogyan tudnád kideríteni, hogy igaz vagy nem.

De mit érdekel ez téged? Nem tök mindegy? Hacsak nem azért, mert ha igaz lenne, akkor neked ciki lenne, hogy ebben nem nyersz te meg a párod.

2022. febr. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
71%

Ne beszélj velük.

Mi is ilyen helyzetben voltunk de gondoskodtam róla hogy lassan 1 éve nem jönnek.

2022. febr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező itt már írják neked hogy ne foglalkozz vele.

Sőt én is hasonló cipőben járok

Ahol engem nem szeretnek oda én nem megyek és nem állok szóba vele.

Majd ha látja hogy nem veszed őt észre és levegőbe veszed lekopik rólad!

2022. ápr. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!