Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem folyton veszekszik a...

A férjem folyton veszekszik a lányunkkal, ez normális?

Figyelt kérdés

5 éves a lányom, amikor a férjemmel van, folyton veszekednek! Nem tudom, miért van ez, de már nem csak itthon, hanem máshol is előfordul. Üti, piszkálja, a haját húzza az apjának, hisztizik mindenért. Megy utána, nem hagyja abba a hisztit. A férjem kiakad néha és erőteljesen rászól, de akkor sem fejezi be egészen addig, amíg én közbe nem lépek. Nagyon durva, amit csinál, velem ilyeneket nem művel. Olyan, mintha nem az apjaként tekitnene rá, hanem mintha a bátyja lenne. Nem értem, miért ilyen, van ötletetek?

28/N


2011. nov. 2. 10:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
11%
lehet elkéne vinni a kicsit orvoshoz, de úgy, hogy ti is ott vagytok vele. az is meglehet, hogy agyonra van kényeztetve, az apját nem tiszteli, nem látja benne az erős apa képet. megkell nevelni!
2011. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igy akarja kiharcolni apja figyelemt, szeretetet. Gondolom, apa sokkal kevesebb idot tolt a kislannyal mint Te. Mikor huza apja hajaat, csipked, uti, akkor apjanak komolyan a szemebe nezve kell kijelenteni, hogy ez faj neki. Mig a gyerek nem ker bocsanatot, latszik rajta hogy erti hogy rosszat csinalt, addig apja kimert legyen vele, ne uvoltson. ez persze mehet hetekig igy, de lesz hatasa.
2011. nov. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Kerdesed inkabb "lanyom folyton veszekszik, uti apjat, hisztizik " lehetne.
2011. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen kedves utolsó, hülyén tettem fel a kérdést, elnézést. Nincs elkényeztetve, pont nem olyan anya vagyok, aki mindent megvesz a gyerekének, amiért hisztizik, de azért megvan mindene. Nyáron voltunk egy külföldi utazáson, végigveszekedték az egészet, a férjem kiborult, mondta, hogy legyek én a gyerekkel, mert már szétmegy a feje a hisztitől. 3 hét múlva megyünk síelni 1 hétre, már előre félek, hogy mi lesz, szerintem megölik egymást. Tényleg gondolkodtam már azon, hogy kikérem szakember véleményét, de nem tudom, hol kezdjem. Néha mondja, hogy "apuci, szeretlek" és az ölébe ül, de aztán a vége megint azt lesz, hogy elkezdi piszkálni:( A férjem sincs kevesebbet a gyerekkel, sőt, Ő hétköznap még előbb ér haza, mint én.
2011. nov. 2. 10:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor ferjednek nem szabad bedulni a kislany piszkalodasara. Direkt ezert csinalja, mert latja, ferjed reagalni fog. Nincs kizarva, hogy azert is, mert ilyenkor koztetek is rosszabb a hangulat, ezt is akarja, kislany feltekeny ratok. Maganak akar titeket, klon-kulon. Erzesekkel jatszadozik, amit nem szabad megengedni neki. Mikor megy a hiszti, ferjed duhong, neked utana nem szabad vigasztalni a kislanyt, ferjed mellett kell kiallni. Eleg nagy mar a gyerek hogy ezt megertse. Mar most el kell neki mondani, hogy igy senki sem fogja jol erezni magat a sielo heten. Mint irtam, ilyenkor komolyan meg kell mondani a gyereknek hogy eleg, es ehhez tartsatok magatokat. Nem azt hogy "nem szeretle" stb, csak tudatni vele, hogy ez a viselkedes egy csaladban de kivulsem elfogadhato.
2011. nov. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
én azért egy fülest is adnék még neki, hagy vegye észre magát!
2011. nov. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy ilyen gyerek meg jobban hisztizne a fules utan, nem hasznal, se a gyereknek, se a szuloknek.
2011. nov. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%

Ugy néz ki, hogy apuka mindent megtesz a gyereknek és tudja, hogy ugy sem mond nemet, ezért bármit megtehet vele. A férjednek kell kicsit a sarkára állni. Mi ilyen esetben kaptunk a popsinkra és bomboltunk, de rájottunk, hogy mit szabad és mit nem. Eljon az az ido is, amikor rá kell csapni a gyerekre.


10 hos kislány anyukája

2011. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
én gyerek koromba hisztis voltam, meg beképzelt, még a szüleimmel is képes voltam feleselni! aztán kaptam pár pofont, és egyből rájöttem ki az úr a háznál! nem kell annyira sajnálni a gyereket, nem tejszínhabból van! most ezzel nem azt mondom hogy megkell verni a gyereket, azt az állatok szokták! hanem amikor olyat csinál igazságosan kell eljárni vele! 1-2 pofon csak használni fog!
2011. nov. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A pofon epp azert nem a megoldas, hisz az 5 eves gyerek mar most uti apjat. Na, jol neznenek ki, gyerek ut, apa vissza. Esetleg anyuka is szalljon bele? Mit tanulna a gyerek, azt hogy el tud erni mindent egy pofonnal?
2011. nov. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!