Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adjak annak, aki az...

Mit adjak annak, aki az ajándékozásnál ilyen bunkó volt?

Figyelt kérdés

Névnapomra megkérdezte mit kérek. Nem találta meg amit kértem helyette otthonról hozott hasonlót ami eleve már bontott volt, felét már elhasználta belőle. Aztán kb 5 hét múlva megkérdezte használom-e. Mondtam,hogy nem. Akkor visszakérte, mert,hogy olyan jó az neki ő akkor elhasználja. Milyen ember az ilyen?

Most meg jön a karácsony és nekem kéne őt megajándékoznom. De ezek után mit adjak? Egy félig megrágott szaloncukor jó lesz? mondván nekem nem ízlik, hátha neki jó lesz.


2008. dec. 16. 14:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Mit kértél? Amúgy igen, egy félig rágott szaloncukor jó lesz :-D
2008. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Azt nem írta kiről van szó.A párodról,anyósodról,barátnődről....?Nem mindegy.

Amúgy én ilyen emberekkel nem ajándékozgatnék sehogy...

2008. dec. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
Olyat, amiről tudod, h neki nem tetszene, de neked igen. Vagy az se baj, ha neki is tetszik. Miután odaadtad, mondd meg neki, h te is szeretnél egy olyat és szívesen használod, ha neki nem tetszik annyira. Talán ebből érteni fog.
2008. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Én megvenném neki a kedvenc csokoládéját, de arra nagyon odafigyelnék, hogy le legyen járva a szavatossági ideje.
2008. dec. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Egy gyógynövényes olajat kértem, mert jól esett volna valami hasznosat kapnom végre tőle. Nevét fellelhetőségi helyét is pontosan megadtam, még az árát is. Erre kaptam egy általa használt mentolos kencét mondván neki ez olyan jó amikor fáj a nyaka. Igaz felét már elhasználta. Aztán meg ugye vissza is kérte ha már nem használom.

De rendszerint az van megkérdezi mire van szükségem és teljesen mást vesz. Aztán vérig van sértve, hogy nem használom ,vagy csak alig. Ja anyósom.


6 éve vagyunk házasok, de edgi sem a férjemnek nem vett olyat amit kért, sem a fiamnak amit kértünk, mert tudtuk,hogy azt szertné.Látnotok kellett volna: 2. születésnapjára kapott az én picikém hángedliket, mert hogy nem használok ( textil pelust használok most is e célra a másodikkal). Szóval szegény gyereknek nincs hángedlije. Erre a picikén nézi néz azt mondja jó.. lesz:(( De láttam rajta legszívesebben hozzá vágná valamihez a dolgot. Egy darab játékot nem kapott még anyóstól.

2008. dec. 16. 15:05
 6/24 anonim ***** válasza:
92%
O, hat ebbol aztan ne csinalj problemat. Menjel be a 100 Ft-os boltba, es egy tusfurdot, vagy egy hajlakkot, amit hasznal vegyel neki. Hasznos is, es olcso is, es adsz is neki valamit. Ne fajditsd ezen a fejedet, ne engedd, hogy felbosszantson ha ennyire egyszeru, bunkocska, es irigy egy noszemely. Nalam kb. 5 perc alatt meglenne az o reszere az ajandek valasztasa, hiszen azt kapja, amit megerdemel.
2008. dec. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
46%
Lepd meg olyan ajándékkal, aminek tudod, nagyon örülne, tegyél ki magadért! Lehet mikor kibontja, nagyon megörül neki, közben meg nagyon fogja magát szégyellni, amikor ti bontjátok ki a nektek szánt haszontalan ajándékokat. Mutasd meg anyósnak, és a férjednek, hogy te nem süllyedsz le az ő szintjére! Lehet ezt most meg kellene lépned, hogy változzon a szitu köztetek. Ha ez nem vezet eredményre, akkor ne erőlködj tovább, hiszen te mindent megtettél!
2008. dec. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Vegyél neki egy tangát, ami tuti kicsi lesz rá, s egy mamás bugyit, ami két számmal nagyobb a méreténél, s akkor majd rájön, milyen is olyan dolgot kapni, amit az ember nem tud használni, ill. nem vágyik rá.
2008. dec. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ha fiú akkor barbibabát vegyél neki.
2008. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
93%
Valami értelmetlen porfogót vegyél neki szerintem, valamilyen díszt, amit semmire se lehet használni.
2008. dec. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!