Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak ha egy lánynak...

Mi az oka annak ha egy lánynak 22-23 évesen még soha sem volt barátja?

Figyelt kérdés
Egy kérdésben olvastam erről, és azt írta valaki hogy tuti defektes, vagy csúnya. Tényleg lehet valami defektje?
2011. okt. 26. 11:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nagyok az elvárásai a partnerrel szemben, vagy lehet másra koncentrál inkább,pl tanulás. Nem feltétlen csúnya akinek nem volt még barátja ilyen idősen.
2011. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos! Ismertem ilyen lányokat, és egyik se volt csúnya, vagy defektes. Van, hogy így alakul valakinek.
2011. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Ez az ő magánügye
2011. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem jár bulizni, nincs nagy baráti társasága,önbizalom hiánya van... Nem feltétlen van defektje. Nekem se volt még barátnőm és mégse vagyok defektes, csúnya stb. 22F
2011. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Ez már megint a hülye általánosítás témaköre.


Attól, hogy valakinek nem úgy jön össze, még nem jelenti azt, hogy defektes. Nem kell mindenkinek 15-16 évesen elkezdenie pasizni és ágyba bújni. Lásd a kérdéseket "Gáz hogy 18 évesen még szűz vagyok?" témakörben. Lehet hogy az adott lánynak más a felfogása, ténylegesen az igazira vár, vagy eddig csak nem akadtak olyan pasik, akikben feltétlenül megbízik és urambocsá nem akar csupán egy numera lenni. Egyik évfolyamtársnőm 25 évesen vesztette el a szüzességét, mert neki éppen így volt jó és akkorra találta meg az a pasit, akivel úgy érezte ágyba bújna. Mindenkinek szíve joga megválasztani, hogy mikor alakít ki párkapcsolatot és hogy kivel.

2011. okt. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim válasza:
100%

nem tudom


de nekem sem volt még barátnőm, viszont én elég félénk, csendes, visszahúzódó fiú vagyok


talán lányként ő is ilyen háttérben maradó típus és ezért


21/F

2011. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
100%
Én is ilyen lány vagyok...
2011. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Manapság még a csúnyák is hamar találnak maguknak párt, hisz nem mindenkinek a külső a fontos.

Miért lenne defektes? Szerintem szimplán nem érdeklik a férfiak, vagy akár lehet lelki oka is, hogy egy számára fontos férfiban (akár az apja, vagy barát) nagyot csalódott és nem mer bennük megbízni. Ezer oka lehet. Talán szűk a baráti köre, nem társasági ember. Szerintem nekem sem lenne még, ha annak idején a párom nem olyan rámenős. Én sem voltam sem csúnya sem defektes, szimplán nem jártam semerre sem, illetve nem voltam az az ismerkedős tipus.

2011. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 bánomisén ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy csúnya, vagy defektes legyen. Elég annyi, hogy másra koncentrál, például tanul, plusz nem találkozik olyan férfival, aki minden szempontból megfelel neki.

Egy ilyen lány lehet szép, céltudatos, az emberi kapcsolatai terén igényes is.


És azért mert a mai világ már szinte csak a szexről szól, nem feltétlenül kell, hogy mindenkinek ennyire fontos legyen, vagy ezzel akarjon villogni.

2011. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, csak 26 évesen...

Nem tudom, csúnya vagyok-e.

A defektes alatt mit értesz?

2011. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!