Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Okkal vagyok csalódott, vagy...

Okkal vagyok csalódott, vagy eltúlzom?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk házasok, van egy két éves gyerekünk. Köztem s férjem között voltak némi eltérések az utóbbi időben, de mindig túlléptünk rajta. Tudni kell, hogy én vagyok a gyerekkel egész nap, mondhatni semmi segítség nélkül, de emellett mindennap főzök, mosok, takarítok. (Mindennap). Mindig próbálok férjem kedvébe járni, legyen szó bármiről. A gond ott kezdődik számomra, amit említettem is neki, hogy nem tetszik, hogy bármire ideges lesz és elfelejti hova teszi le a dolgait erre jön a tornádó belőle. Mindegy nem is ez a lényeg. A házimunkába nem segít be, gyerekre nem ügyel, amit szóvá tettem neki finoman, hogy bar a rendre ügyelhetne egy annyira segítsen be, ERRE a válasz az volt, hogy én mibe segítek neki azonkívül, hogy egy tányér ételt elébe teszek?? Nagyon csalódott vagyok,hogy ő az egész napi tevékenységembol ennyit szűr le. Szerintetek túl reagáltam?

2022. márc. 3. 09:44
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is rosszul esne. Nem egy cseléd vagy, akinek az a dolga, hogy mindig pakoljon utána. Elvileg együtt éltek, nemcsak egymás mellett. Mintha kb. két külön életet élnétek. Ő dolgozik, te meg otthon végzel mindent. Nincs semmi közös program? Számomra a legszomorúbb, hogy a gyerekkel sem törődik.
2022. márc. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
91%

Én azt tapasztalom, hogy nagyon sok férfi tényleg azt hiszi, láblógatás otthon lenni a gyerekkel, az enyém is ezt hitte az elején. Bár tény, hogy 4-5 hónapos koráig könnyebb dolgom volt.


Most 10 hónapos, mászik-járkál egész nap, nyúlna mindenhez, amihez nem szabad, ordítva rángatja a nadrágom, míg főznék.. Na, most már a férjem is szokott rá felügyelni, mikor nekem dolgom van házon kívül vagy belül, azóta rájött ő is, miért nem haladok néha sehova.


Pedig igyekszem, de igenis vannak nagyon nehéz napok, olyankor hazajön, megfogja a porszívót, takarít, főz, nem panaszkodik. A te férjed nem vigyázott még a gyerekre, hogy megtapasztalja, milyen meló tud lenni?

2022. márc. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
91%

Durva, hogy ennyit lát az általad teremtett háttérből, hogy kap enni...


A koszos ruhák maguktól mennek a mosógépbe, és magukat teregetik ki? A fiókban öntermő módszerrel keletkeznek a tiszta gatyák-zoknik? A lakás öntisztuló? A gyerek önmagát foglalkoztatja, eteti, sétáltatja magát?

A hűtőben csak úgy keletkeznek a friss cuccok? A kamra is öntöltő? Nyilván te vásárolsz be....


És most nem sorolom a többit...

2022. márc. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
87%
Én egy ilyen bunkó paraszt mellett nem maradnék.
2022. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem meg a férjednek van igaza. Nem elég, hogy dolgozik és ELTART téged, de még otthon se pihenhet nyugodtan? Megáll az ész, de komolyan. 😑
2022. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
83%
15: téged ilyen hozzáállással páros lábbal rúgnálak ki otthonról :D
2022. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
91%
Megáll az ész, gyereket szül annak a tahónak a nő, minden elvégez, egyedül küszködik a háztartással, a gyerekkel, és ezt vágja a senkiházi hapsi a képébe. Menjen ő gyesre, vigye egyedül a háztartást, nevelje a gyereket, legyen napi huszonnégy órában ugrásra készen, , és legyen boldog ha odabassza neki a nő hogy szar sem ér.
2022. márc. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
8%

#16

Én előbb hagynálak el téged. 😉

2022. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
92%

Ezentúl azt a ruhát mosd ki ami a szennyes tartóban van. Ha a tányérját poharát a mosogatóig sem képes elvinni, akkor a következő étkezést abba kapja, úgy mosatlanul, maradékostul. Amit szétdobál, széthagy cuccokat ne pakold vissza a helyére, csak legyen egy nagy fekete zsák, vagy karton doboz "talált tárgyak" felirattal, amibe bele tudod hajítani ezeket, hogy legalább útban ne legyenek.

Igen is az a minimum, hogy extra kuplerájt nem csinál maga után. Ez nem "segítség", ez a minimum tisztelet amit irántad tanúsíthat.

2022. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
7%
Igen a házimunkában stb be kellene segítenie de ő dolgozik, te vagy otthon. A háztartás vezetése a TE dolgod. Mondd neki hogy segíthetne többet is de ne várd el azt hogy a munka mellett neked ugráljon amikor te otthon vagy egész nap
2022. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!