Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom testvére ler! Bancozott?

Párom testvére ler! Bancozott?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy alapjáraton semleges a kapcsolatom a párom testvérével, én igyekeztem vele jóban lenni, a kedvében járni, programokat szervezni 3asban, mindig nem volt a válasz, köszönni nem hajlandó, csak akkor ha a párom nincs ott, olyankor még beszélget is velem, normális, erre tegnap, hogy náluk voltam és gondoltam segítek párom édesanyjának, vittem volna befelé a száraz ruhát, erre hallom, hogy telefonban mondja, hogy ez a r!banc megint itt van..rohadt rosszul esett, nem merek szólni sem a páromnak, mert tudom, hogy hatalmas botrányt csinálna, és nem akarom , hogy a testvérek veszekedjenek. Jól esett kiírni magamból. Kinek van még hasonlóan jó kapcsolata a sógorával/sógor jelöltjével? Esetleg tanácsok, hogy mégis mit tegyek, hogy ne is vesszenek össze, de én is megtudjam, hogy miért áll így hozzám??? Ja, és nem öltözöm kihívóan, sem mell, sem popsi nincs kint soha. Én 22/N , párom 23/F, testvére 25/F.

2017. aug. 22. 18:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Mi lenne, ha megkérdeznéd négyszemközt, hogy mondja már meg őszintén, hogy mi a problémája veled? Hátha okosabb leszel.
2017. aug. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Rengetegszer megkérdeztem négyszemközt, hogy mi a probléma , mindig az a válasz, hogy semmi! És mint mondtam, ha véletlen esetleg nincs ott a párom, akkor normális, rendesen beszélget velem is, ha ott van a párom, akkor meg köszönni se köszön, most meg ez.
2017. aug. 22. 18:33
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
GOndolom túl sokat vagy ott, én is utáltam, míg a bátyám bnőjét minden nap ott kellett kerülgetni
2017. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2 hetente megyek el egy délután és másnap délelőtt jövök haza.
2017. aug. 22. 18:44
 5/24 A kérdező kommentje:
Tehát azt se mondhatja, hogy 0-24ben 7/7ben, ott vagyok, szülei szeretnek, szokták is mondani, hogy mehetnék sürvebben. Illetve ha megyek, akkor megkérdezem , hogy nem-e zavarok, nyílván ő van otthon, ha zavarok akkor szó nélkül hazajövök/jövünk, én ilyeneken nem problémázok. De mint mondtam, kéthetente megyek egyszer, akkor se egy hétvégére, hanem mint mondjuk most, hogy tegnap délután mentem, ma délelőtt már jöttem is haza.
2017. aug. 22. 18:47
 6/24 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem ezen nem kell kiakadni. Lehet, hogy ilyen a stílusa, így akar menő lenni az ismerősei körében. Lehet, hogy az egyszerűség kedvéért minden nőre azt mondja. Inkább csak egy rossz szokás.
2017. aug. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%

Mondok neked valamit, ami nekem hatalmas súlyt vett le a lelkemről, mikor olvastam.


Semmi közöd ahhoz, hogy mások mit gondolnak rólad.


Azok az ő gondolataik, az ő véleményük. Nem fogod tudni megváltoztatni. Úgyhogy sírhatsz, rosszul érezheted magad vagy megránthatod a vállad, és törődhetsz a saját dolgoddal. Bármelyiket csinálod, a véleményüket *nem fogod tudni megváltoztatni*.

2017. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%

Én mondjuk nem hagynám annyiban, harciasabb típus vagyok.

Alapvetően amikor ezt hallottam volna beléptem volna a szobába, hogy ez a ri banc itt áll mögötted nekem mondjad mi baj.

A másik hogy elmondanám a páromnak. Mi mindent megbeszélünk, pláne az ilyen családi gondokat. Ha botrány lenne, akkor botrány lenne senkinek sincs joga hogy csak úgy leri bancozzon.

2017. aug. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
54%
Lehet, hogy csak nagyfiúnak akart látszani a barátai előtt. Ettől még nem kéne így beszélnie.
2017. aug. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy csak nagyfiúnak akart tűnni, de 25 évesen nem hiszem, hogy a trágár beszéddel, illetve ilyen jellegű megnyilvánulásaival kellene nagyfiúnak lenni. Mondjuk lehet benne valami, szerinte a nők nem csinálnak semmit, sose dolgoznak annyit mint egy férfi, és a nő dolga kiszolgálni a szegény férfit aki mennyit de mennyit dolgozik...Mindenesetre akkor sem esett jól.
2017. aug. 22. 19:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!