Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Okkal vagyok csalódott, vagy...

Okkal vagyok csalódott, vagy eltúlzom?

Figyelt kérdés
Négy éve vagyunk házasok, van egy két éves gyerekünk. Köztem s férjem között voltak némi eltérések az utóbbi időben, de mindig túlléptünk rajta. Tudni kell, hogy én vagyok a gyerekkel egész nap, mondhatni semmi segítség nélkül, de emellett mindennap főzök, mosok, takarítok. (Mindennap). Mindig próbálok férjem kedvébe járni, legyen szó bármiről. A gond ott kezdődik számomra, amit említettem is neki, hogy nem tetszik, hogy bármire ideges lesz és elfelejti hova teszi le a dolgait erre jön a tornádó belőle. Mindegy nem is ez a lényeg. A házimunkába nem segít be, gyerekre nem ügyel, amit szóvá tettem neki finoman, hogy bar a rendre ügyelhetne egy annyira segítsen be, ERRE a válasz az volt, hogy én mibe segítek neki azonkívül, hogy egy tányér ételt elébe teszek?? Nagyon csalódott vagyok,hogy ő az egész napi tevékenységembol ennyit szűr le. Szerintetek túl reagáltam?

2022. márc. 3. 09:44
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

#20

De miért segítene neki? 😂😂

2022. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
67%

20: aha.... a férj 8 órában dolgozik, a "háztartásbeli" meg 24 órában a gyerek mellett..

És ez szerinted ekvivalens...

2022. márc. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Tévedé, 20as. Nem azt vártam el, hogy segítsen, de ennyit értettel az egészből
2022. márc. 3. 11:13
 24/38 anonim ***** válasza:
85%
Segíteni? Az nem segítség hogy elvégezze a házimunka felét, hanem alap. Ami ezen felül van, azt nevezhetné segítségnek a hapsi. Addig csak méltóztatik elvégezni a nagyon elemi részét a dolgokból.
2022. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
74%
2022. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, te meg ne csinálj meg mindent, mert nem a te dolgod.
2022. márc. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
14%
na a sok femináci megjött
2022. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
1%

#28

Nagyon sok, meg rengeteg alárendelt szerepet játszó férfi is. 😂😂

2022. márc. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
96%
Az biztos hogy a hapsik pofára esnének mi az amit semminek hívnak.. Két nap múlva sírna a szájuk, hogy dolgozni akarnak, csak ne kelljen a háztartást vinni. Az itt a rohadt nagy különbség, hogy a nő a munkát, meg a a nyakába szakított háztartást is reálisan ismeri, míg a rinyókálós pasik csak a munkahelyet. Tehát abszolút nem tudják felmérni miről pofáznak.
2022. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
2%
ki vállalta a gyereknevelést, a gyes-t gyedet? Ha a nő akkor vállalja za ezzel járó kötelezettségeket
2022. márc. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!