Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 év ismerettség és legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 év ismerettség és legjobb barátság után?

Figyelt kérdés
10 éve ismerem, és legjobb barátok vagyunk.Egy éve lettünk szerelmesek egymásba(felnőttünk:-D).Félek hogy elvesztem a legjobb barátomat, ezért vannak kétségeim a kapcsolattal is.Mindketten nagyon akarjuk ezt, mert szeretjük egymást(legalábbis én őt nagyon).Szerintetek később ha esetleg szakítunk, ami persze ne legyen, megmaradhat a barátság?Érdemes lenne belekezdeni?
2011. szept. 28. 05:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi miatt szakítotok, ha csúnya szakítás a vége (megcsalás, verekedés...) akkor nem lehet, de ha szépen elváltok egymástól, mert X év után elmúlik a szerelem szerintem lehettek barátok....
2011. szept. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 greeen ***** válasza:
100%
Hát visszaépíteni a dolgokat elég nehéz a kapcsolat után.Erre az esély,hogy matematikai nyelven fogalmazzak,konvergál a nullához!Ha közös gyerek van ,vagy marad a kapcsolatból,akkor az miatt sokszor megmarad a kötelék,de egyébként legyünk őszinték,egy barátság utánni szerelem az sokkal gyakoribb mint,a szerelem után újra barátok leszünk.Tudom tudom,most bizti van pár amber aki írja,hú pedig én jóba vagyok az exemmel!De ez itt most teljesen más téma!
2011. szept. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

De akkor abba is gondolj bele, hogy a következő párodnak mennyire jönne az be, hogy milyen puszipajtik vagytok az exeddel akivel ráadásul gyerekkorod óta ismeritek egymást?

Ez azért nem szokott tetszeni, szeretünk nem tudni a másik felünk volt partnereiről és abban a hitben élni, hogy mi vagyunk az egyetlen és legjobb.

Szóval ez a fajta barátság szerintem hosszú távon elhidegülésre vagy házasságra van ítélve.

2011. szept. 28. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Toximan válasza:
100%

Na szevasz. Nem tudom ho lány vagy fiu vagy mer tnem irtad ezért most probálok ugy válaszolni ho mind két nemben jó legyen. Az én barátnömmel csak 1 éve vagyunk együtt de nálunk is ugy indult ho baromi erös barátság és télleg az volt 3-4 hónapig de utána meg más lett. Igaz megkellet küzdenem érte de nálam kicsit másabb volt.

Amit neked tanácsolnék: Ha nagyon szeretitek egymást akkor ne cseszétek el és ne maradjatok külön. Legyetek egypár. Hidd el a barátságotok nem fog romlani csk ugy mond egy kicsit másabb szintre lép.Közelebb kerültök egymáshoz. Azzal meg egyikötök se törödjön hogy milenne ha szakitanátok mert az mindig távolabb van vagy nem is létezik a fejetekben.Egyenlőre a jellenre koncentráljatok és ne a jövöre. Azt majd késöbb:) remélem jó választ tudtam adni.

2011. szept. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Toximan!

Küldtem privátot!

2011. szept. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek:)

És amúgy én vagyok a lány.

2011. szept. 28. 14:58
 7/9 anonim válasza:
100%
én is hasonló helyzetben voltam.ovi óta legjobb barátok voltunk aztán egyszercsak több lett belőle. sajnos nem tartott sokáig, de megbeszéltük hogy barátok maradunk. hát nem jött össze. azóta kerül engem nagyjából [én szakítottam vele] szóval szerintem szakítás után nagyon ritka, hogy megmarad a barátság, de NEM lehetetlen. akkor van rá esély ha azt a szakítást mindkét fél akarja. azaz mindkét fél részéről elmúlik a szerelem
2011. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lett veletek?:)
2015. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
H)áát..szólj már valamit, kérlek..!
2022. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!