Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm miért ennyire befolyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért ennyire befolyásolható? A fiú is szerepet játszhat? Ennyi volt a Legjobb barátság? (lent)

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Van a legjobb bnőm akivel volt egy konfliktusom.. az hogy egy dolgot nem mondtam el neki a nyár elején amiből nagy ügyet csinált.:/(hogy azzal a gyerekkel kavartam aki neki is meg nekem is a volt osztálytársam.. de ő már elvileg "testvérként" néz rá ezért a fiú mindent elmesélt én meg nem.. de ami még őt zavarta az állítása szerint az az hogy uyge először nem volt komoly.. a fiú meg már komolyan gondolta.. én meg még nem..) és azóta igazság szerint ha nem keresem nem keres.. amire tegnap rájöttem hogy őt nagyon ellenem befolyásolja a (kiskori legjobb bnője, meg annak a nővére) Mit tegyek?? elfogom így veszíteni.. tele tömik a fejét.. és addig tömik míg majd ő is elhiszi hogy mi már soha nem lehetünk barátok..://Barátnőm miért ennyire befolyásolható?? A fiú is szerepet játszhat? Ennyi volt a Legjobb barátság?
2011. aug. 17. 18:10
 1/1 Ariadne13 ***** válasza:

hát lehet pasi a dologban. régi legjobb bnőmmel elválaszthatatlanok voltunk, aztán összejött egy pasival, másfél évig leszart. szakított vele, megint jött hozzám aztán összejött egy sráccal 3 éve, és azóta nem keresett... most is csak azért talizunk, mert a srác kiment nyárra dolgozni amcsiba.

Am meg nem kötelező neked mindent a másik orrára kötni, hogy kivel kavarsz, kivel nem....

2011. aug. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!