Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel bizonyítható, hogy az...

Mivel bizonyítható, hogy az egyik rokonom sugarbaby?

Figyelt kérdés

Konkrétan még egy kereső felnőtt sem élhet olyan színvonalon, ahogyan ő teszi. Munka nélkül.


A családban meg ő a példakép, mert hogy egyetemre jár és milyen okos, ügyes és hogy doktor lesz a családban (jogra jár). Ezt minden egyes családi ebéden meghallgatjuk.

Persze, nagy dolog a jog, de más munka és gyerek mellett végzi el. Neki más dolga sincs, mint az egyetem.


Támogatják otthonról, de mértékkel. Ő pedig pont nem úgy él, mint aki mértéket tartana. És már párszor kérdeztem, hogy honnan van neki ez, vagy az, vagy hogy tud utaznia annyit. Válasz: spórolt rá, vagy ajándék volt, és ennyivel le is zárja. És közben egyáltalán nem egy spórolós élete van... Pasit haza soha nem hoz, erre az a válasza, hogy majd ha gyűrű lesz az ujján, megismerjük.



2022. márc. 13. 20:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
18%
Ahhoz viszont van köze, hogy az egész család a csajt ajnározza, miközben a nagy csillogás mögött egy prosti van.
2022. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 anonim ***** válasza:
88%
Ne keverd a féceszt, kerdező!!
2022. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/75 anonim ***** válasza:
91%
Dehogynem: adott egy egyetemista csaj aki nem hülye, és dicsérik a családban rendszeresen: és adott egy féltékeny liba-ez te vagy kérdező- aki ezen behisztizik, és azon pörög, hogy hogyan árthatna a másiknak. És nem, továbbra sem a te dolgod hogy egy nagykorú, felnőtt ember mit csinál a saját életében, csak mert nálad kitört a féltékenységi hiszi amiért nem téged ajnároznak.
2022. márc. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 anonim ***** válasza:
89%

A kérdezőt is szeretik holott a vigyora mögött egy gonosz sötét lelkű nő van:-D


Kérdező, kérdez meg a pasidat inkább vágjon alád alaposan, hátha egy jó orgazmustól kevésbé leszel irigy. Bár tudom neked a nemi életed is tökéletes:-D


Bár áskálódj csak kérdező, csak nehogy a végén téged utáljanak ki. Ha nálunk ilyen lenne közülünk a szarkavaró repülne először.

2022. márc. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/75 Bellatrix:3 ***** válasza:
89%
Engem nem érdekelne speciel. Nincs nálam kettős mérce. Mert én meg vagyok elégedve a saját életemmel és amikor nem voltam sem foglalkoztam a máséval, hanem tettem azért, hogy az enyém jobb legyen. Pont nem érdekel, hogy ki kit tart el vagy éppen gold digger e az illető. Az ő élete azt tesz vele amit akar. Én élem az enyémet van jobb dolgom is mit a máséval foglalkozni. Jó neki én is örülnék egy gazdag sugar mommynak aki eltartja a seggem de nem ezt dobta a gép, de nem is irigylem mástól a boldogságot. Nekem jó az ami van, ha meg nem akkor azon lennék, hogy jobb legyen.
2022. márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell irigykedni, utána kell csinálni
2022. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/75 anonim ***** válasza:
82%
A kettősmércés szöveg árult el, jöhet a következő árulkodós történet.
2022. márc. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy bíróm amikor egy nő vinnyog egy másikra: mert ha egy csaj szép, okos, karcsú, és eleve jómódú családba született, ráadásul kifog egy helyes ÉS gazdag pasit, az ugye csak ku.rva lehet a csúnyácska, kevésbé szerencsés liba szerint..
2022. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
85%

"Hát igazából egyik válasz sem a kérdésemre érkezett."

És nem véletlenül.

2022. márc. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
84%

Csináld te is,ne féltékenyenkedj.

Majd te is lehetsz kis tündérke a családban.

2022. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!