Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan bizonyíthatom be...

Hogyan bizonyíthatom be anyámnak, hogy nem loptam el a pénzét?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk testvérek. Ennek ellenére engem a legidősebbet vesz elő ha valami gond van vagy eltünt valami. Most meggyanusított azzal, hogy elloptam egy 20 ezresét. Ami nem igaz. Dolgozom és van saját pénzem. Bankszámla kivonatot is mutattam neki, hogy nincs szükségem a pénzére. Meg se nézte. Csak azzal jön, hogy adjam vissza neki. Mit tegyek, hogy higyjen nekem?
2021. aug. 26. 00:02
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudsz vele mit csinálni.
2021. aug. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
1%
Add vissza neki. Miért kell lopni?
2021. aug. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
De hát nem én voltam. Miért kéne a pénze mikor van sajátom? Jogtalanul a családi béke címszó miatt nem adom oda az enyémet.
2021. aug. 26. 00:11
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Hany evesek a tesoid?
2021. aug. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
18 és 14. Én 24 vagyok
2021. aug. 26. 00:21
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

14 éves nem hiszem, hogy ellopná. Viszont nekem is van egy 18 éves hugom belőle kinézem én is.

Az sosem jó amúgy, ha magyarazkodsz. Megmondod, hogy nem te loptad el es ne kerje szamon rajtad mert ez sértő. Szerintem nem kell bizonygatni.

2021. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. Vissza ne add. Hiszen nem te loptad el.
2021. aug. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyítsa ő hogy te loptál. Amúgy de, a tizennégy éves is simán elemelhette. Vagy apátok\anyád hapsija is.
2021. aug. 26. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolja, hogy te voltál?
2021. aug. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Első körben bizonyítsa ő, hogy te vetted el.


Ha nagyon nem bír magával, akkor túrja fel mindenkinek a cuccait (akkor persze megy majd az egymásra mutogatás, hogy: "ő tette ide, rám akarja terelni a lopást!").


Amúgy bármelyik korosztály képes lopni, én ismertem 6 évest amelyik képes volt az anyjától egy 500-ast lenyúlni hogy megvegyen egy CD-t. 14-18 éves fiatal már tisztában van valamennyire egy ilyen dologgal, de millió oka lehet, hogy elemelje a pénzt. Sose tudni, érdemes utánajárni a dolognak minden irányból.


De azt olvasva, hogy mindig mindenért téged vesz elő az anyád, inkább költözz külön. Nem jó az állandó feszkó és cseszegetés, minél tovább halogatod, annál rosszabb szájízzel történik az elválás és annál kevésbé akarjátok majd újra látni egymást- a távolság sem tud mindent megszépíteni.

2021. aug. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!