Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják a csajok mégha...

Miért akarják a csajok mégha nem is olyan jó pasi? Nem Adonisz s nem is olyan okos akkor miért?! Egy lány széppé tesz valakit?

Figyelt kérdés

Hugomnak(22) 5 éve van egy párkapcsolata, a fiú(25) rendes, csendes, teljesen átlagos a külseje csak hát nem egy észkombájn (nagyon nem!). Folyton ráakaszkodik egy-egy csaj, évente egy tuti volt aki próbálkozna, persze ő a megtestesült hűség de akkor is csak jönnek. Ha Gizike feladja akkor jön a Marika(kitalált nevek).

Tesóm bízik is benne de látom ahogy egyre fásúltabb, mert ha volt osztálytárs eltűnik, akkor jön a mániákus gyerekkori barát vagy most legutóbb az anyja lehetne kolléganő. Szegény hugom pedig még örült, hogy sehol nincs ex mert ő volt az első a fiú életében. De én egyre jobban látom, hogy ha egy pasinak barátnője van (legyen akármilyen kinézetű) akkor máris más megakarja szerezni

mertbiztos jó valamiben vagy csak irigységből, vadászszenvedélyből stb.

De ez miért jó nekik? Mit látnak benne, hogy csak most kapálóznának? Álítólag a gyerekkori barátnak se kellett régen meg a többinek se de most... nem értem.

Szerintetek ez hogy lehet?


2010. szept. 13. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem, hogy azóta ostromolják a nők, vagy előtte is voltak vállalkozók, vagy azóta sincs, csak túlzásba viszitek a féltékenységet, és az is baj, ha nem csak férfi ismerősei vannak.
2010. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, ezt nem igen lehet félre érteni. Esténkét nemfogadott hívások, smsek (pl: elhagyná-e érte a hugomat, kettesben bulizni vagy sörözni, ajánkoznak neki szó szerint). Meg persze amiket a fiú elmond ithon, hogy miket magyaráznak neki. Mert igen, elmondja. Szerintem te se örülnél ha a párod elhívnák fehérnemű vásárásra vagy kettesben sátoros fesztiválra. :S
2010. szept. 13. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet mindenkit hajt a beprógramozott vágy a tesod ezt fogadja el és küzdjön a párjáért.
2010. okt. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az nem lehet,hogy csak a srác akarja féltékennyé tenni a tesódat?
2010. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez így van ahogy írtad..

erre egy példa:


megismerkedtem egy fiúval eljárogatunk, msneztünk..stb és kiderült h van egy közös ismerösünk.. az is kiderült h már próbálkozott nála csak aztán mégsem lett közöttük semmi.. én összejötem ezzel a sráccal pár hét múlva egyszercsak ki hívogatja.. hát igen az a csaj..

h igyanak meg egy kávét vmikor..meg hasonló ürügyekkel..


komolyan nekem is elegem van az ilyen típusú libákból..

2010. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert felértékelődik a másik nem szemében. Ha másnak jó, akkor nekem is! Más lesz a kisugárzása, magabiztosabb, "kivirul"... Ez nem csak a barátnős pasikra érvényes, hanem a barátos nőkre is. Ha egyedül vagy, alig néznek rád? Ha van pasid? Akkor tuti megjelenik körülötted pár "jelentkező". Tehát:

-vagy egyedül vagy ("alig néznek Rád")

-vagy van párod ("sokan észrevesznek az ellenkező nem táborából")

Nekem ez a tapasztalatom.

2010. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha látják a lányok, hogy a fiú hűséges a testvéredhez, előbb-utóbb feladják a próbálkozást. Engem is bosszantana, de a bizalom nagyon fontos egy kapcsolatban. Meg hogy a srác legyen határozott a visszautasításban.
2010. okt. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a hugod nyugodtan büszke lehet a barátjára, mégis csak kell legyen benne valami ami ennyi mindenkit megfog, és emelett ahogy írtad nincs miért aggódnia, ilyen nők meg pasik mindig vannak akiket nem érekel ha a másik jár valakivel, legfeljebb nevetni érdemes rajtuk, nem kell emiatt komolyan aggódni.
2010. okt. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

hát nemtudom, lehet tényleg a "belső boldogságtól" lehet valami a kisugárzásában. Már tervezik az esküvőt talán jövőre (nem vagyok bent biztos) ugyhogy jól elvannak. CSak valahogy az idő nem koptatja le ezeket a dögöket :S

Az egyik kemény másfél évig próbálkozott mégakkor is mikor megszüntettek vele minden kapcsolatot.

2010. okt. 22. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!