Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy apukám...

Mit tegyek, hogy apukám többet legyen velem? Tök egyedül vagyok.

Figyelt kérdés

7 éves voltam amikor elváltak és apánál maradtam. Ő kamionos és keveset van itthon de ha itthon van akkor is mindig csinál valamit. Néha megkérdezem, hogy mehetek-e vele és ő mindig igent mond így legalább annyit lehetek vele. De hát suli időbe nem nagyon tudok menni vele. Állandóan csörög a telefonja, megy ide oda, javít és amikor végzett lefekszik aludni de kb 1 óra múlva csörög a telefon. Nem tudok vele szinte semmit csinálni. Szegénynek még meghalni se lenne ideje. Megértem, hogy sok a munkája de azt szeretném, hogy többet legyünk együtt. Nincs barátnője/felesége és rajtam kívül senkije. Csak a szülei. Szerintetek mit tegyek? Néha mondom neki, hogy jó lenne. Erre csak annyit mond, hogy tudja és neki is. :/

13/L


2010. szept. 13. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Hidd el, ha majd anyagilag úgy fogtok állni, akkor fogja nélkülözni a munkáját, egyelőre most nagyon nehéz meglenni, főleg hogy egy fizetésből nevel téged. Csináld azt, hogy azt az időt amit együtt vagytok töltsétek jól, tehát menjetek kirándulni, moziba, vagy horgászni, szóval hogy pótolja megközelítőleg.
2010. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De pont ez a baj. Nem tud kimozdulni normálisan. Mindig menni kell neki valahová :S
2010. szept. 13. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Itt mindketten áldozatok vagytok, ez egy ördögi kör sajnos. Annyit tehetsz, hogy azt a nagyon kis időt, amikor ráér, igyekszel megtölteni szeretettel.


Egyébként meg ez után mondja a sok görcsös p*csa, hogy minden pasi szemét. Tessék...

2010. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!