Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nem a...

Van itt olyan, aki nem a sajàt, vérszerinti, hanem màs csalàdjàban tapasztalta meg a boldogsàgot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mondjuk valakit a sajàt vér szerinti csalàdja bàntotta, és a pàrja csalàdjàban talàlta meg a szeretetet, ott tapasztalta meg a gondoskodàst, stb, vagy egy baràtéban, ilyesmi. Én ilyen helyzetben vagyok, és kicsit bűntudatom van e,hogy ez normàlis e?
2022. márc. 27. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Én ilyen helyzetben vagyok.

Nem hiszem, hogy bűntudatomnak kellene lenni.

Amit nem kaptam meg gyerekkoromban - érzelmi téren, amiatt ne én legyek már a hibás.

2022. márc. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
100%
Jelen. A vér szerinti családját senki nem választhatja meg, szerintem emiatt nem kell bűntudatot éreznünk. A vér szerinti családomat tkp. tudomásul vettem, hogy igen, vannak és ennyi. Nem izgatnak különösebben mióta nem kötelező velük találkozni. A választott családom (pár, barátok) az igazi, mert ők álltak/állnak mellettem, ha bármi baj van. A vér szerinti családom egyszerűen felszívódik a legkisebb kudarc esetén is és csak siker esetén jönnek nyalni, hát kellenek a fenének ilyen emberek.
2022. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a férjem. Elég zűrös családi háttere volt, nem igazán törődtek vele gyerekkorától fogva. Az én családomat tekintette a sajátjának.
2022. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az örökbefogadott gyerekek nagy része elmondhatja ezt jó esetben.
2022. márc. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Az első és egyetlen igaz szeretetet a férjétől kaptam

Az anya még ő érte sem rajongott nem hogy én értem.

Miért kéne büntudatom legyen!

Nem vettem el senkítől semmít

2022. márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!