Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdenek ki az idősebb...

Miért kezdenek ki az idősebb nők a fiatalabbakkal? Anyám a pasimmal.

Figyelt kérdés

folytatva mostohaanyám szintén

tehát, ha bemutatom akármelyik aktuális barátomat anya pl célozgat amikor kérdezte a barátom hogy betehet e a kukába valamit, anya úgy válaszolt mosolyogva, hogy "nyugodtan beteheted"

apám felesége meg órákat beszélget cserfesen a párommal

plusz anyám rám szól, hogy ne nyávogósan beszéljek, erre ő újabban felvette a stílusomat

ha kitalálom, hogy felcsatolom a hajam úgy hordom, akkor utánoz!!!

holott generációs szakadék van köztünk

anyámék 45, mi 25 évesek vagyunk a párommal


2010. szept. 14. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem vagyok prüd, de ez gusztustalan, nekem eszembe nem jutna, hogy kikezdjek egy fiatal sráccal, pláne, ha a lányom barátja.
2010. szept. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
anyád annyit mondott hogy beteheti a kukába a szemetet meg fiatalos akar maradni.. ha télleg kiakar vele kezdeni az télleg nem jó de ebből nekem nem az jön le.. ne kombináld túl
2010. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is durva. Sajnalom, hogy ebben kellett felnonod. Nem csodalom, hogy elvaltak a szuleid, ha ilyenek. Anyukad irigy rad, azert utanoz. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Ilyen es mar nem fog megvaltozni. Jo, hogy mar felnott vagy es nem elsz vele, igy nem fog kihatni az eletetekre.
2010. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

de egy öregedő nőben annyira nincs már önbizalom, hogy nem érdekli őket semmi? csak valaki vegye őket észre?

mert ugye a párom jóhogy kedves velük, hiszen mindenki be akar vágódni az anyós-, apósjelöltnél

de anyáim reakciójáól hányni tudnék

a drága párom meg olyan naív, hogy semmit nem lát ebből, sőt engem szid le!

és én ezt nem tudom magamban hova tenni

vagy ezen változtatni

ez így lesz míg ki nem halnak anyáim?

2010. szept. 14. 18:28
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

ez nem csak most divat, csak ez valahogy olyan jobban elnézett dolog, mintha idősebb férfi kezd fiatal lánnyal ....

hallottatok már pedofil néniről? pedig van ám ....

2010. szept. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Azért pedofília meg elnézett dolog... messze van ez attól.

És nem a nő-férfi dolog miatt, hanem mert 45 és 25 éves emberekről van szó...


Az, hogy anyukád utánoz vagy el akarja venni a barátod, undorító.


De te nem mondhatod meg, hogy más nők hány éves férfiakkal randizhatnak, mert ha már elmúlt 18, azt tesz, amit akar. Te is leszel öreg, (bár a 45 évet nem tartom öregnek), akkor magadat is lenézed majd?

23/L

2010. szept. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hú, ez undi! (Főleg ez a "beleteheted". Gáz!

Szerintem azért, mert nagyon nagy dobás lenne az elveszett fiatalságuk felé, ha bejönnének egy fiatal srácnak.

Nem is kikezdés ez, csak flört. Elég gyomorforgató. Nem azért, mert ő 45, ti meg25, hanem mert ezt a lánya előtt teszi, és mert a lánya udvarlójával.

Már biztos rég pókhálózták le anyáidat, (beszélj apáddal, hogy akció!) (-: azért ez a viszketegség.

Tudod, 45 évesen még dolgoznak azért a hormonok, nem olyan vének, meg az is nehéz lehet, hogy nemrég még neki udvaroltak, most meg hipp-hopp a lányának. Hamar elrohan ám 30 után az idő!

2010. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

pont ez utolsó az igazi!!

a hangsúly azon, hogy anya a lánya barátjával!!!

mert felőlem kikezdhet az összes 45 éves az összes 25 évessel(de én nem fogok 45 évesen)

én rá nem néznék mostohaapámra, de előtte a jelöltekre sem tudtam férfiként őket észrevenni!!!!

de még eszembe sem jutott ennek a lehetősége!!!!

anyám meg volt hogy nyitott szájjal bámulta a barátomat, a párom ránézett és még játszotta, hogy szégyenlősen elfordul

GUSZTUSTALAN

és egyedül csak itt tudom magamból kiadni, mert mások (bnőim) csak mosolyognak rajta, fel se veszik, át sem érzik.

2010. szept. 15. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!