Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félsz hogy elveszted a párod?...

Félsz hogy elveszted a párod? Nem tudom mihez kezdenék ha elhagyna, majdnem minden nap eszembe jut a félelem.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 18:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem. Annyi nő van ebben a városban mint a nyúlsz@r.
2011. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

Nem félek, és ezért nem is fog elhagyni.

Ha mégis megtörténne, bár kizártnak tartom 17 év boldog házasság után, akkor sem esnék kétségbe.Van egy mondás.Az ember alapvetően magányos lény, csak néha évekre, évtizedekre mellé csapódik valaki, férj, gyermekek, stb.

Szóval menne minden tovább.Anyagilag stabil vagyok, soha nem féltem semmitől az életben.

2011. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Az ember társas lény és bizony van időszak, mikor naponta meg kell küzdeni a harmonikus kapcsolatért. Ha gyermek is van akkor szinte kötelező mindent megtenni annak érdekében, hogy a gyermekeink boldog családban nőjenek fel.
2011. ápr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Igen, szoktam félni.

Nagyon szeretem őt, és olyan lehetetlennek tűnik, hogy utána én még mást is megismerjek ilyen bensőségesen, hogy engem is megismerjenek. Nem görcsölök rajta, de néha belém csap, hogy mit kezdenék nélküle, nem ölelhetném többé, nem csókolna.

2011. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
rövid ideje vagyunk együtt, és még nem tudom teljesen elhinni, h ez az ember tényleg engem akar, ezért ha kis ideig nem keres, már azon gondolkozom, h biztos meggondolta magát, azért ez elég gáz, úgyhogy remélem hamarosan változik a helyzet :D
2011. ápr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Nem örülnék neki ha elveszteném,de bele kell törödni mert senki sem a tulajdonod!
2011. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Igen, néha félek. De aztán elhessegetem a gondolatot, mert hülyeség, hiszen elvált pasi, bevallása szerint most érzi velem azt hogy ilyen szerelemre vágyott mindig. A felesége szarul főzött, nem mutatta ki hogy szereti, folyton hisztizett, nyivákolt.

Én jól főzök, mindig megszeretgetem, imádom minden porcikáját és meg is mondom neki és ki is mutatom. Kapcsolatunk elején volt hogy meghatódva, könnyekkel küszködve vallotta be ő még sosem volt ennyire boldog.

Szóval nincs mitől tartsak, mégis félek néha. :)

Hülye vagyok. Vagy csak irtó szerelmes 2 éve. :D

Ő az én másik felem, a lelki társam, a mindenem. :)

2011. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
62%

Soha nem agyalok már ezen!

Valamikor agyaltam sokat,mindig attól féltem,hogy elhagy..be is következett,10 év után elhagyott egy tőlem jóval fiatalabb lányért.Azóta férjhez mentem,14 éve vagyunk együtt,és nem gondolok arra,hogy mi lesz ha elhagy.

2011. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
35%
Addig féltem, amig a gyermekeim kicsik voltak. Viszont mindig biztam benne, hogy nem tenne sohasem rosszat nekünk. Most màr meg nem érdekelne, vigyék, ha tudjàk.
2011. ápr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%

Én is félek. De már a lelki társamat örökre elvesztettem, és megbirkóztam vele. De akkor már mellettem volt a mostani párom. Nem mondom, hogy sokat segített azt feldolgozni, de pusztán, hogy volt nekem, erőt adott.

Viszont ha őt elvesztem, nem tudom mi lesz... És az sem kizárt, hogy én hagynám el, akármennyire nem akarom, mert nem jó a kapcsolatunk. :(

2011. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!