Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apakomlexusom van. Normális?

Apakomlexusom van. Normális?

Figyelt kérdés

Én nekem semmi bajom vele csak az,hogy valakiben apát látok de közben jóban vagyunk. Mit tévő legyek? Nevelő apukámmal nem jó kapcsolatom. Vérszerintit nem is ismerem. Kb. 1 évesen láttam utoljára még a nevét sem tudom.

Köszönöm



#apakomplexus #Szeretem mint embert
2022. ápr. 6. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy nem az, de hát mindenkinek van valami difije, nem? Ebből ne csinálj gondot. Orvos-Tóth Noémi szerint a magyar társadalom 70 %-a nem jól kötődik, szerintem ez a szám 100.
2022. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez enm hiszem h apakomplexus lenne
2022. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Én is voltam így, a főnökömet is elkezdtem apafigurának látni, kötődni kezdtem hozzá. Az idősebb palik jöttek be. Valahogy kinottem belőle, 8 hónappal fiatalabb a férjem 😅

Nálam semmi apaszerep nem volt, csak a Nagypapám max, de ő sajnos viszonylag hamar meghalt. Gyakorlatilag kizárólag nők között nőttem fel

2022. ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2022. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!