Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? (apakomlexus)

Mit csináljak? (apakomlexus)

Figyelt kérdés
Apakomplexusom van. Cat type (nehezen kotődök bárkihez is érzelmileg, de ha az megtörtént, akkor nagyon) 20 éves vagyok és a nálam sokkal idősebbek jönnek be szellemileg és fizikailag is, ez az ilyen 40 feletti korosztályt jelenti. Nem igazán van tapasztalatom emiatt komoly kapcsolatok terén, de lassan szeretnék majd egyet. A probéma és a kérdés is az, hogy hol kezdjem? Idősebb férfiakkal ismerkedjek? Nem hinném, hogy találok olyat akit keresek a saját korosztályomban. Pszichológushoz kéne forduljak vagy elfogadni úgy ahogy van?
2020. máj. 7. 23:38
 1/5 anonim válasza:
79%
Neked kell eldöntened, hogy hogy akarsz élni. Egyébként ez nem biztos, hogy apakomplexus. Sokan a náluk jóval idősebbekhez vonzódnak.
2020. máj. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
87%

Van egyébként alapja annak hogy apakomplexusosnak érzed magad?

Ha azt jelenti csupán nálad hogy érettebb férfiak után vágyódsz, azzal nincs baj sőt..

HA egy kicsit jobban beavatnál és kifejtenéd szívesen segítenék.

20L

2020. máj. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút semmi gond nincs ezzel. Nekem meg a 18 körüli csajok jönnek be. :)

38F

2020. máj. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Éld ki a vágyaidat! Ha már lesz ilyen irányú tapasztalatod, könnyebben fogsz tudni dönteni a továbbiakról!
2023. okt. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Van alapja az apakomplexus gondolatának?

Nekem is lényegesen idősebb párom van.

Volt előtte nálam fiatalabb, illetve viszonylag korombeli. Elgondolkoztam anno én is, hogy mennyire van ez rendben. Ismerkedtünk, megismertem és ez a kérdés már fel sem merül bennem, zsák a foltját találta meg és minden nagyon jó vele. Gondolkodásban is Ő az akire vágyom és akivel boldog vagyok.

Élvezd az életet, fedezd fel a világot és feszegesd a határaidat! Az élet túl rövid!

Remélem mielőbb megtalálod, aki hozzád illik.

2023. okt. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!