Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után látogatnátok őket?

Ezek után látogatnátok őket?

Figyelt kérdés

párom szülei többször céloztak rá, hogy nekem nem fontos menni, mikor hazalátogatunk.( havonta, vagy 2 havonta 1x!!!)

pl mindíg így kérdeznek rá a páromtól, hogy mikor JÖSSZ legközelebb? vagy volt olyan is, hogy hívtak haza, és én mondtam, hogy most nem tudunk menni, erre a reakció, hogy hát nekem nem is fontos, de a párom mindenképp menjen...

ezeket ti célzásnak vennétek? mellesleg mindíg fagyos a légkör, nem is nagyon szólnak hozzám.stb

mellesleg együtt élünk több mint egy éve. csak a párom ragaszkodik, hogy én is menjek vele, de nekem semmi kedvem...


2010. szept. 15. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Én sz@rnék a pofájukba a helyedben!
2010. szept. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék a helyedben.

Én sem megyek a párom szüleihez, csak nagyon ritkán.

Nem szeretem őket, és ha nem megyek, az mindenkinek jobb.

2010. szept. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Én megkérdezném a páromtól, hogy mire véljem ezt a szülői viselkedést. És elmondanám neki, a helyedben hogy Téged ezzel megbántanak. Mert amíg Te meg akarod adni nekik a tiszteletet, hogy meglátogatod őket, ők nem kíváncsiak Rád.

Biztos nem mennék. Ha a párod szeret, biztos tesz az ügy érdekében (legalább annyi, hogy nem nyaggat, hogy menj mert tudja, hogy neked ez kellemetlen).

Beszélj Vele!

2010. szept. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet nekem is,sőt mintha rólam irtál volna.Nálunk is ugyanez van kezdettől fogva,mi a párommal most már 5 éve lesz hogy együtt vagyunk,voltunk házasok is,aztán elváltunk,van két csemeténk.Az én viszonyom sem volt jó sosem anyósékkal,én is mindig semmibe voltam ott véve,nem nagyon szólnak hozzám és szinte levegőnek néznek.Én is 1 héten 1x megyek hozzájuk ,olyankor elvisszük a gyerekeket is,meg a párom teszi a dolgát,van hogy apósnak kell segiteni.Én már többször is összevesztem velük,régebben is,meg amióta a párommal újra együtt vagyunk,azóta is.

Én nem is töröm magam,hogy jobb legyen a kapcsolatunk,mert ha ezt nem tudják értékelni és elfogadni,hogy én vagyok a fiúk párja és ráadásul két unokával is megajándékoztam őket,akkor sajnálom.Mellesleg ott a sógórnőm-akivel szintén rossz a kapcsolat-ő ugyanannyi idős mint én és ő a kedvenc otthon,de nagyon kényelmes csaj,mert otthon lakik és ráadásul a tetőteret csinálják,vagyis nincs is szándéka elköltözni otthonról.Több mint 10 éve megvan a barátja,de még se eljegyzés,semmi nem volt,baba sincs kilátásban,az én gyerekeimet tekinti valamennyire a sajátjának.Csak egy picit el van tévedve,mert ő csak a nagynénjük.

Na mindegy,nemcsak te vagy igy,hogy rossz a kapcsolat a párod szüleivel,látod,sokan mások is.Azt mondom,ne foglalkozz velük.

2010. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mindig.

amúgy valószínűleg nem kedvelnek téged. ennek okát kár most fejtegetni.

viszont szerintem a pároddal beszéld meg hogy legyen. mert ha te vele vagy, akkor neked is illik elmenni vele a szüleihez. ha a párod ehhez nem ragaszkodik, mert mondjuk ő is tudja, hog y a szülei nem kedvelnek téged, akkor ne menj. de amikor majd hozzád mennek a szülei, te is éreztesd velük valahogy ugyanazt, amit ők.

csak óvatosan ezzel az egésszel, mert nehogy a pároddal legyen emiatt feszültség közöttetek. és pl sajnos gyakran a párom szüleit illető dolgokon veszek össze a párommal. ez ingoványos talaj. a legjobb a bölcs beletörődés és hallgatás (hosszútávon legalábbis)

2010. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi sokat veszekedtünk a férjem anyja miatt házasságunk eddigi 8 évében. eleinte nem mondtam a férjemnek a sérelmeket, aztán egyre inkább szóvá tettem. a veszekedés ált. abból lett, hogy nem értette meg mi a bajom, elbagatellizálta, hogy biztosan én értek félre mindent és az ő anyja nem is olyan stb.stb. sokszor lenézően beszélt velem, éreztette hogy egy senki vagyok és ő nem ilyet képzelt menyének. néhány hónapja végül a férjem is belátta, hogy bizony anyukájával komoly bajok vannak, így nem járunk hozzá. azóta megszüntek a veszekedések és nyugodtan élünk.
2010. szept. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én biztosan rákérdeznék a páromtól, hogy ez miért lehet.

Ettől függetlenül mennék vele, hiszen ha egy pár vagyunk egy a természetes. A párod szüleinek el kell fogadniuk azt, hogy ti együtt vagytok és ezért együtt jártok haza.

Nálunk is ragaszkodik a párom hozzá, hogy vele menjek. Egyszer kétszer mondtam, hogy ha gondolja, egyedül is haza mehet, biztosan másabb úgy beszélgetni a szüleivel, ha én nem vagyok ott, de hallani sem akart róla.

2010. szept. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem menj csak vele, ha a párod nem akar nélküled menni! Mert ha elmegy egyszer egyedül, akkor telebeszélik a fejét hülyeségekkel, főleg, ha téged nem kedvelnek annyira!
2010. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!