Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kell, hogy lelkiismeret...

Kell, hogy lelkiismeret furdalásom legyen?

Figyelt kérdés
Nemrégiben megnősültem. A családom sajnos olyan amilyen. Nem szerettem volna őket viszont látni ott is. Nem véletlenül költöztem tőlük jó messzire. Ezért őket meg sem hívtam. Visszahallottam, hogy borzasztóan meg vannak sértve emiatt. A gyerekkoromat megkeserìtették, felnőttként az utcán is elfordìtják a fejüket és inkább kikerülnek minthogy köszönjenek. Komolyan elgondolkodtam rajta hogy én vagyok e ekkora szar ember...
2022. ápr. 12. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem kell. Éljetek szépen nyugodtan. Messze tőlük.
2022. ápr. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2022. ápr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hoztál egy döntést, gondolom, sejtetted, hogy nem fog javítani a kapcsolatotokon. Ellenben, ha köszönőviszonyban sem vagytok, akkor a leírtak alapján érthető a választásod.
2022. ápr. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A lelkiismeretfurdalás egy érzés. Érzed? Mert az, hogy elgondolkodsz valamin, nem azt jelenti, hogy érzed. És azt pont úgy nem lehet parancsszóra mint például szeretni sem. Vagy érzed, vagy nem. De hogy azért érezz valamit mert kell, olyan nincs.
2022. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Az esküvőnek életed egyik legboldogabb napjának kellene lennie, hiszen örökre összekötöd az életed a szerelmeddel. Ez a nap csak lóratok szól és senki másról, ha ti nem akartok valakit ott látni, akkor nincs ott semmi keresnivalója.
2022. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Mindig hallgas a lelkiismeretesen!

Ne azokra akik ellene vannak a lelkiismeretednek!!

2022. ápr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kár, hogy azzal foglalkozol: "mit hallottál vissza", az ilyen emberekkel ne foglalkozz, a családját az ember nem tudja megválasztani. Te napod volt az, az volt ott akit ott akartál látni.

Gondolom ők se hívnak meg sehova.

Ha egyébként is kikerülnek stb, nem mindegy hogy "éppen meg méltóztattak -e sértődni a meghívás elmaradása miatt"?

2022. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hívtam meg az esküvőmre a családom nagy részét, a férjem is szortírizott a saját rokonságában. És milyen jól tettük! Azóta sem bánom.
2022. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen hülyeséget...Miért kellene, hogy szar ember legyél? Én sem hívtam el az esküvőmre senkit a 2 tanún kívül, pedig anyukámat imádom és a rokonaimmal sem vagyok rosszban. De nekem ez felelt meg, és mivel az én esküvőm volt, így értelemszerűen nem másoknak fogok megfelelni. Ha valaki megsértődött, akkor az úgy járt.
2022. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!