Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek szemét vagyok ?...

Szerintetek szemét vagyok ? Vagy kell ,hogy lelkiismeret furdalásom legyen ?

Figyelt kérdés
Van egy nőverem aki terhes . Mindig ő volt a család szeme fénye a minden, föleg most hogy jön az első unoka . Én ezen túltettem magam vagy is sosem zavart . Mióta terhes mégjobban ki van fordulva magából . Kijelentette hogy de ugye majd ott alszok mikor születik a gyereke hogy segítsek . NEM elmagyaráztam normálisan hogy nekem is férjem van ez nem okés igy . Ezen volt szájhúzás hetekig de megemésztette . Most mennénk lefoglalni a nyaralást . És direkt ugy időzítettem hogy abban a 2 hétben itthon legyek mikor várhatóan születik a gyerek. Es ezen is kiakadt hogy milyen szemét vagyok és hogy ne csodálkozzak hogy a férje emiatt nem engem akar keresztszülönek . Amivel mellesleg minden heten a fejemhez vág hogy ezért nem leszek én meg azért de amugy ő szeretné .legszivesebben nem állnék vele szóba soha többet mert minden nap belém hozza az ideget és mar elegem van . Szerintetek jogos, én vagyok a szemét ? És mit tennétek a helyemben ?
2022. jan. 29. 18:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy szemét!

Ő meg azt hiszi hogy még mindig kis kiralylany és körülötte forog minden

2022. jan. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Az a baja, hogy itthon leszel amikor szül? Ennek semmi értelme, szerintem félreértettél valamit.
2022. jan. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az a baja hogy az a ket het semmire sem elég es pont a legszebb időszakban megyek el szerinte !
2022. jan. 29. 18:52
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyen hisztis testvérem/rokonom lenne, hadd hisztizzen en lesz*nám a fejét. Sztem abszurd az is, hogy azt képzelte, hogy majd 2 hétre odaköltözöl hozzá, amikor szül, hogy segíts neki. Tényleg azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. Egyáltalán nem vagy szemét. Azért, mert ő terhes, te nyugodtan elmehetsz nyaralni.
2022. jan. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a férje azt hitte, hogy majd te átveszed az ő feladatát? Három hónapra menj nyaralni, ne két hétre! :)
2022. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért már erős túlzás részéről. Ha a keresztszülőséggel zsarol, én a helyedben megvonnám a vállam és azt mondanám, hogy jó, ha nem engem kértek fel, akkor nem én leszek. Nehogy már haptákba kelljen állnod hónapokig, csak mert ő szül egy gyereket.
2022. jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A fentiek:+1
2022. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén: én nem vállalnám el a keresztszülőséget. Ki tudja, milyen elvarásokkal fog jönni, ha elvállalod.Mar most azon hisztizik, hogy te elmégy nyaralni, és nem állsz neki haptákban csak azért,mert ő gyereket vár. Én közölném vele,hogy "magadnak szülöd azt a gyereket,nem nekem". Nyugodtan menj nyaralni. Nem vagy szemét. És én a sok hisztije miatt a keresztszülői felkérést vissza is utasítanám.
2022. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszi en is erre gondoltam hogy vissza fogom utasítani . Elegem van
2022. jan. 29. 19:20
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha elvállalod, akkor lesz még ne mulass. Állandóan rád akarják majd bízni a gyereket, mikor ők ide meg oda mennének. Ha nem vállalod te leszel a xar szemét, mert hogy a keresztlányod is. Ajándékból figyeld csak meg, ők fogják megmondani mit vegyél, minél drágább annál jobb. Ha nem mész egy hétig babázni, már húzogatni fogják a szemük.

Ezt akarod magadnak? Meg a férjednek?

Hadd tegyem hozzá, ez már beteges hozzáállás, hogy te csak az első két hétben fogsz “szamárnak” állni és mégis mit képzelsz magadról. :D

A tesód talán azt hiszi, neked is akkora dolog ez, mint neki. Annyi hormon van az agyában (vagy alapból kettyós volt) hogy nem látja a fától az erdőt. Van annak a gyereknek apja, anyja, nagyapja, nagyanyja. Miért is neked kellene oda menni állandóan segíteni, meg a “gyönyörű pillanatokról” nem lemaradni? Az a gyerek csak enni, aludni, meg bőgni fog még elég sokáig.

Nonszensz a hiszti. A helyedben nem vállalnám. Megmondanám, hogy nem a te gyereked, te sem várnád el, hogy ő ott álljon feletted, majd mikor te szoptatsz. Ezt a szülőpárnak kell együtt megélni. És akkor most amúgyis, a gyerek 18 éves koráig nem mehetnél sehova? Mindennap át kell majd menned, nehogy lemaradj egy hányásról, szaros pelenkáról, vagy 3 órán át tartó sírásról?

2022. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!