Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mikor számít már...

Szerinted mikor számít már gazdagnak egy kétgyerekes család? Milyen ingóságok és ingatlanok mellett mondanád őket gazdagnak?

Figyelt kérdés
Nem felső tízezerről beszélek, tudom nekik 500 milliós vagyonuk van.
2010. szept. 16. 10:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

köszi utolsó :D


nos, ha tényleg a születésétől fogva félreteszel a gyerekednek lakástakarékba, abból előbb-utóbb tudsz venni neki valami szerényebbet.

úgy gondolom, ha az ember szeretne gyereket, akkor legalább ennyit adjon meg neki.

2010. szept. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Na hát ez egy érdékes kérdés.:)

Elég jól élünk,van jó pár drága festményünk,apumnak kocsija szépen berendezett saját családi ház,anyuéknak a szobájukból saját fürdő nyílik,minden nyáron el tudunk menni nyaralni én mégsem mondanám magunkat gazdagnak,nincs túl sok félre tett pénzünk,van olyan amikor a vállalkozás nem hoz túl sok pénzt mégis ott pislog a szép festmény a falon továbbá a plazma tévé, és ez benne az érdekes,mert van olyan amikor nem megy túl jól a szekerünk és mégis elég jó körülmények között élünk,de nem mondom magunkat gazdagnak.Ja ezt elég hülyén fejtettem ki:D

2010. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Vki írta Mucsaröcsögét és a kiköltözést. Ez nem feltétlenül a gyerek miatt van.

Erről nekem az a véleményem, hogy sok 50-60 éves családi ház rossz állapotú, akkor már jobban megéri lassan felépíteni egy házat, ami korszerű.

A telkek nagyon drágák, ezért kell a "pusztában" keresgélni.

És mi van akkor, ha Mucsaröcsögén van a luxus családi ház és a fővárosban van 3-4 garzon? Szerintem azért az nem hangzik rosszul.

2010. szept. 16. 12:45
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

Miért mindenki lakást akar venni?

Nekem a szüleim a taníttatásom fizették, mert tudták, hogy ha egy neves külföldi egyetemen szerzek diplomát, akkor soha nem lesz problémám a munkakereséssel.

2010. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
mert jelenleg Magyarországon olyan horribilis bérleti díjak vannak, hogy az ember nem engedheti meg magának, hogy a lakás amiben él, ne legyen a saját tulajdona és senki sem akarja a gyerekét 20-30 év hitel fizetésére kényszeríteni. vagy arra, hogy ne tudjon elköltözni az anyagiak miatt a szülői házból
2010. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

" mert jelenleg Magyarországon olyan

horribilis bérleti díjak vannak, hogy

az ember nem engedheti meg

magának, hogy a lakás amiben él, ne

legyen a saját tulajdona "


Háztartásunk(ketten vagyunk párommal) havi bevételének 13%-át költjük a lakás bérleti díjra. Rezsit most nem számolom mert az akkor is lenne ha mienk lenne a lakás.

Szerintem ez azért nem horribilis.

2015. aug. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!