Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekelne hogy zavarna-e...

Érdekelne hogy zavarna-e titeket, ha a párotok tartaná az exével a kapcsolatot és van egy-két dolog ami még a mai napig összeköti őket?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 16. 10:51
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
65%
zavarna, de nem tennék semmit ellene, max én is tartanám akkor az exemmel a kapcsolatot, hogy érezze, milyen érzés.
2010. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
87%
Nem, ha a párom engem szeret, nincs értelme, hogy zavarjon.
2010. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
85%
Ez attól függ, hogy van-e közös gyerek vagy nincs.
2010. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, ha például a volt felesége, vannak közös gyerekeik akkor természetesnek tartanám, ha ilyesmiről nincs szó akkor zavarna, az nem normális dolog.
2010. szept. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
91%
Én jóban vagyok az ex-barátommal, családjával is. De úgy éreztem, nem lenne igazságos ez a jelenlegi párjával szemben, így én nem keresem a társaságát. Msn-ről is töröltem, de Ő meg visszavett...Anyukája is hívogat állandóan, hogy menjek hozzájuk vendégésbe, de mindig lemondom. Elég kényelmetlen helyzet.
2010. szept. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Nos én pontosan ebben a cipőben vagyok:)

Gyerekkori szerelem az övék, és bár már nem vagyunk fiatalok,a mai napig tartja vele a kapcsolatot.

Ez abban nyilvánul meg, hogy névnap,szülinap,stb...alkalmakkor smsben kommunikálnak,évente egyszer összefutnak,dumcsiznak.

Én kifejezetten jól tolerálom, mert megbizok a páromban, tudom, hogy semmi "rosszat" nem tenne, nem kockáztatná a házasságát.

Fiatalabb koromban viszont abszolut bizalmatlan voltam, de meg volt az oka is!! A volt párom rendszeresen tartotta a kapcsolatot az exével,az ex szó szerint rá akaszkodott,na ez kiverte a biztositékot nálam!

Úgy vagyok ezzel a kérdéssel, hogy ha kifejezetten csak BARÁTI!a kapcsolat (és itt a baráti szó alatt értem azt, hogy semmi egyéb..),akkor nincs min izgulni.

De,sok esetben egyik vagy másik fél többet akar,vagy ugy gondolja, visszaszerzi a volt kedvest bármi áron.

Na ilyenkor kell résen lenni.Bár aki el akar menni, azt el kell engedni...

Egy komoly és erős kapcsolat sokmindent kibír,oda nem férkőzik be egy 3.ik.

40/N

2010. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%

Csak akkor zavarna, ha rendszeresen találkoznának.

Pl megbeszélt helyen és időben.


Egyébként nem, msn-en én is ráírok az exemre néhanapján.

2010. szept. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
70%
Tarthatja, ha szükséges, csak mondjuk ne ő legyen a legjobb barátja.
2010. szept. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
81%

zavarna ám.

lehet, hogy szeret meg én is őt, de sosem tudni mikor milyen lelkiállapot jön elő a találkozásaikkor. egyik szmomrú, csak egy cölelés, csak egy csók, csak egy éjszaka...

2010. szept. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
62%
Ha a párodban van érzés az exe iránt, tökmindegy, hogyan próbálod visszatartani, ezt nem ölöd ki belőle még akkor se, ha esetleg az exet kizárod, az érzés ott marad, és ha nem is találkoznak, gondol rá, akár akkor is, amikor veled van az ágyban, ha nincsenek az ex felé érzései, és te vagy a mindene, akkor meg akárhogy akaszkodnak rá, úgyse csábítják el. Ez így működik. Miért is zavarjon valami, ami nem rajtam múlik? Hiszen ha nem szeret, úgyse lennék mellette boldog, mert nem tudna boldoggá tenni, akár kényszerből is titkolózna, még én legyek a sárkány? Ha szeret, akkor meg nincs mitől félnem, felőlem még esküvői tanú is lehet az ex.
2010. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!